fbpx
 

Ekstremalna jazda autobusu. Pasażerowie krzyczeli z przerażenia! (Video)

Spread the love

Jeżeli jechałeś kiedykolwiek autobusem i strasznie się bałeś to zrozumiesz sytuację albo uświadomisz sobie że wcale nie było tak strasznie jak sądziłeś.  Na nagraniu widać jako kierowca dosłownie jechał na styk. Miał bardzo duże doświadczenie albo dużo szczęścia. Pasażerowie krzyczeli. Nic dziwnego, autobus mógł spaść w przepaść.

Słowo od redaktorki:

Jako 8 letnie dziecko jechałam z rodzicami na wczasy do Cannes. Oczywiście autobusem. Przeżyliśmy też straszny szok. Cały autobus krzyczał, ludzie wpadali w panikę gdy jechaliśmy nad kanionem Verdon. Trasa składała się z serpentyn i skał. Autobus musiał obniżać dach. Były takie miejsca gdzie nie dało się przejechać dalej. Gdy autobus jechał na styk kołami przy przepaści, ludzie wtedy starali się być po przeciwnej stronie w  autobusie. Jeden odważy mężczyzna (być może odwagę miał z powodu wypicia alkoholu) uwiecznił to wszystko na nagraniu. Ja podziwiałam wtedy piękne widoki, a raczej przepaść o długości 21 km i 700 metrów głębokości.

Oto materiał video z przerażającej przejażdżki po górach 👇

Zobacz także 👇

Maluch gotów był poświęcić życie za siostrzyczkę.

Elwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Internauta znieważył Dudę, nawoływał do zabójstwa. Grozi mu 5 lat.

sob Lip 18 , 2020
Spread the lovePostawiono internaucie siedem zarzutów z powodu publicznego znieważenia prezydenta i nawoływania do popełnienia zabójstwa oraz stosowania bezprawnej groźby wobec osób należących do partii rządzącej. Grozi mu 5 lat. 38-latek ze Stalowej Woli w sieci na jednym z serwisów internetowych umieszczał treści przeciwko prezydentowi Andrzejowi Dudzie i partii PiS. […]
Lodówki na Ceneo.pl