“Jajcarze” z Rosji zadzwonili do Prezydenta. Nagranie podbija sieć!

Spread the love

“Jajcarze” z Rosji zadzwonili do Andrzeja Dudy. Udostępnili nagranie, które podbija sieć.

Pomysłowi youtuberzy z Rosji zrobili sobie żarty. Zadzwonili do prezydenta Polski i podali się za Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa. Kancelaria Prezydenta już przygotowuje w tej sprawie oświadczenie, a służby będą zajmować się sprawą. Chyba trochę za późno, skoro komicy byli w stanie połączyć się z głową państwa. Telefon zweryfikowany został przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych jako prawdziwy. Nie budził podejrzeń służb w Pałacu Prezydenckim, szefa gabinetu prezydenta odpowiedzialnego za sprawy zagraniczne i szefa gabinetu prezydenta ministra Krzysztofa Szczerskiego.

Autorzy nagrania “Prank with President of Poland Andrzej Duda” (“Prank na Prezydencie Polski Andrzeju Dudzie”) to Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoljarow. Są znani z robienia telefonicznych żartów osobom publicznym, do których dzwonią, podając się za różne sławne postacie, a następnie upubliczniają treść rozmów, które podbijają sieć.

Materiał trwał kilkanaście minut. Rozmawiali między innymi o Cobid-19, społeczności LGBT, tematach polsko- rosyjskich. Mężczyzna udający Sekretarza Generalnego ONZ stwierdził, że rozmawiał z Donaldem Tuskiem i Rafałem Trzaskowskim. 

Nagranie:

Author: JKS

3 thoughts on ““Jajcarze” z Rosji zadzwonili do Prezydenta. Nagranie podbija sieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *