fbpx
 

“Jajcarze” z Rosji zadzwonili do Prezydenta. Nagranie podbija sieć!

1
Spread the love

“Jajcarze” z Rosji zadzwonili do Andrzeja Dudy. Udostępnili nagranie, które podbija sieć.

Pomysłowi youtuberzy z Rosji zrobili sobie żarty. Zadzwonili do prezydenta Polski i podali się za Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa. Kancelaria Prezydenta już przygotowuje w tej sprawie oświadczenie, a służby będą zajmować się sprawą. Chyba trochę za późno, skoro komicy byli w stanie połączyć się z głową państwa. Telefon zweryfikowany został przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych jako prawdziwy. Nie budził podejrzeń służb w Pałacu Prezydenckim, szefa gabinetu prezydenta odpowiedzialnego za sprawy zagraniczne i szefa gabinetu prezydenta ministra Krzysztofa Szczerskiego.

Autorzy nagrania “Prank with President of Poland Andrzej Duda” (“Prank na Prezydencie Polski Andrzeju Dudzie”) to Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoljarow. Są znani z robienia telefonicznych żartów osobom publicznym, do których dzwonią, podając się za różne sławne postacie, a następnie upubliczniają treść rozmów, które podbijają sieć.

Materiał trwał kilkanaście minut. Rozmawiali między innymi o Cobid-19, społeczności LGBT, tematach polsko- rosyjskich. Mężczyzna udający Sekretarza Generalnego ONZ stwierdził, że rozmawiał z Donaldem Tuskiem i Rafałem Trzaskowskim. 

Nagranie:

Elwe

One thought on ““Jajcarze” z Rosji zadzwonili do Prezydenta. Nagranie podbija sieć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Nowy narkotyk w Polsce! Etazen- 60 razy silniejszy niż morfina!

czw Lip 16 , 2020
Spread the love Ostrzeżenie publiczne: niebezpieczny narkotyk odkryty w Polsce– etazen! 60 razy mocniejszy niż morfina! Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed niebezpiecznym dla zdrowia i życia narkotykiem. Został wykryty po raz pierwszy na terenie Polski nowy narkotyk –należący do grupy opioidów – pod nazwą etazen. Był oferowany jako „dopalacz” na […]
Lodówki na Ceneo.pl