fbpx
 

Jasnowidz Jackowski masakruje Szumowskiego

2
Spread the love

Krzysztof Jackowski jest jasnowidzem. Ma działalność gospodarczą zarejestrowaną jako „usługi paranormalne”, prowadzi też kursy jasnowidzenia.

W poniższym nagraniu ” masakruje” ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Chodzi m.in. o maseczki. Pan Jackowski podważa kompetencje lekarskie prof. Szumowskiego. Kto mu dał dyplom ?

Jasnowidz wręcz wykrzykuje pytanie, skoro sam minister przyznaje się, że nie wie wiele o wirusie, to skąd wie, że będziemy musieli nosić maseczki dwa lata ?

Dzieli się też przeczuciami, że minister nie mówi prawdy. Pokazuje to mowa ciała, nie odpowiadanie na pytania wprost, odwracanie wzroku. Jasnowidz opiera się na swoim doświadczeniu rozmów m.in. z mordercami!

Kris

2 thoughts on “Jasnowidz Jackowski masakruje Szumowskiego

  1. Michalik nie okazuj publicznie swojego ogłupienia przez mendy gównianego ścieku dezinformacyjnego. Będzie szczepionka przeciw ŚWIRUSOWEJ PARANOI to zapier**laj i zaszczep siebie i rodzinę- lemingu z wykastrowanym pustym łbem!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Gdzie się podział Jarosław Pinkas? Cenzura wypowiedzi?

pon Kwi 20 , 2020
Spread the loveGłówny Inspektorat Sanitarny odpowiada za zdrowie publiczne i nadzoruje inspekcję sanitarną w całym kraju. Jarosław Pinkas kieruje GIS od września 2018 roku. Na samym początku epidemii udzielał się w mediach, przestał w drugiej połowie marca. Dlaczego Główny Inspektor Sanitarny nie pokazuje się, nie jest pokazywany w mediach? Dlaczego […]