Opór rośnie! W Polsce odbyły się lokalne protesty przeciwko pLandemii!

Opór rośnie! W Polsce odbyły się lokalne protesty przeciwko pLandemii!

Spread the love

5 września w wielu miastach Polski odbyły się protesty przeciwko pLandemii!

5 września odbyły się lokalne protesty przeciwko pLandemii. Można było zobaczyć opór na ulicach miast tj. Poznań, Szczecin, Bielsko Biała, Opole, Sosnowiec i innych. Akcja była zapoczątkowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Protestujący jako strona publiczna mieli za zadanie rozdawać materiały, ulotki, wieszać plakaty informacyjne o fałszywej pLandemii oraz przekazywać stanowisko naukowców, lekarzy i podstawy prawne chroniące obywateli przed szkodliwymi, bezprawnymi restrykcjami. Również byli wyposażeni w banery z hasłami.

W większych miastach liczba protestujących była zdumiewająca.

Protesty odbyły się pokojowo ze strony uczestników.

Po proteście w Poznaniu organizatorka i Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Justyna Socha przekazana informacje, która wzburzyła działaczy. Policja z Poznania skieruje do sądu wniosek o ukaranie Justyny Sochy za zorganizowanie protest bez maseczek. Sympatycy, działacze Stowarzyszenia zapowiedzieli, że będą wspierać organizatorkę i wezmą czynny udział w posiedzeniu.

W większości przypadkach przechodnie w momencie otrzymania materiałów informacyjnych podzielali zdanie protestujących. Wywiązało się wiele rozmów z osobami, które doznały wiele krzywd ze strony obowiązujących restrykcji. Osoby biorące udział w proteście otrzymały wiele słów otuchy oraz podziękowania. Nie zabrakło też momentów wzruszenia.

5 września o godz. 17:00 wiele walecznych serc Zjednoczyło się w całym kraju.

Zobacz także 👇

Protest „Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!” 12.09.2020

 

Ciekawostki Koronawirus Zdrowie