UFO istnieje! Dowody z Pentagonu.

https://www.youtube.com/watch?v=zFch9563Xo4
Pentagon opublikował trzy krótkie filmy pokazujące „niezidentyfikowane obiekty lotnicze”.

Filmy pokazują szybko poruszające się niezidentyfikowane obiekty lotnicze  nagrywane przez kamery na podczerwień. 
Dwa filmy zawierają członków serwisu reagujących z podziwem na szybkość poruszania się obiektów. Jeden głos spekuluje, że może to być dron.
Oficjele z marynarki wojennej potwierdzili prawdziwość filmów we wrześniu ubiegłego roku. Opublikowali je teraz, „aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia opinii publicznej na temat tego, czy krążący materiał filmowy był prawdziwy, czy też na filmach jest coś więcej” - mówi rzeczniczka Pentagonu Sue Gough.
„Po dokładnym przeglądzie departament stwierdził, że oficjalna publikacja filmów nie ujawnia żadnych wrażliwych i tajnych danych" podkreśliła Gough w oświadczeniu.
Filmy z Marynarki Wojennej pochodzą z 2017 i 2018 r. 
W filmie z 2017 r. jeden z pilotów opowiedział co widział w 2004 r.:
„Gdy się do niego zbliżyłem… gwałtownie przyspieszył na południe i zniknął w niecałe dwie sekundy” - powiedział emerytowany pilot US Navy David Fravor. „To było bardzo nagłe, jak odbijanie piłki od ping ponga. Uderzyło i poszło w drugą stronę”.

Pentagon wcześniej badał nagrania napotkanych z powietrza nieznanych obiektów w ramach tajnego programu, który został uruchomiony na polecenie byłego senatora Harry'ego Reida z Nevady. 
Program trwał od  2007 r.do 2012 r.,został zakończony ponieważ uznano, że istnieją wyższe priorytety wymagające finansowania.
Niemniej jednak Luis Elizondo, były szef tajnego programu, powiedział CNN w 2017 r., Że osobiście uważa, że ​​„istnieją bardzo przekonujące dowody na to, że nie możemy być sami”.
„Te samoloty - nazywamy je samolotami - wykazują cechy, które nie znajdują się obecnie w amerykańskim wykazie ani w żadnym znanym nam obcym wykazie” - powiedziała Elizondo o obiektach, które badali. 
Mówi, że zrezygnował z pracy w  Departamentcie Obrony w 2017 r. W proteście przeciwko braku jawności programu i problemów z finansowaniem.
Senator Reid napisał na Twitterze w poniedziałek, że „cieszy się”, że Pentagon oficjalnie opublikował filmy, ale „dotyka jedynie powierzchownie dostępne badania i materiały. USA muszą poważnie, naukowo spojrzeć na to i wszelkie potencjalne implikacje dla bezpieczeństwa narodowego”.

żródło: CNN, twitter

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments