fbpx
 

Relacja: Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!

2
Spread the love

Manifestacja zgromadziła tysiące wolnych, świadomych Polaków oraz gości z zagranicy.

Rozpoczęła się punktualnie o godz. 12 pod Sejmem RP przy ulicy Wiejskiej w Warszawie.

Zgromadzenie otworzyła i prowadziła Justyna Socha, szefowa STOP NOP.

Znakomici goście podczas przemówień pod Sejmem na czele z posłem Grzegorzem Braunem żądali prawdy i protestowali przeciwko dyktaturze i niszczeniu gospodarki! Koniec z odbieraniem wolności przez rozporządzenia, które są niezgodne z prawem i łamią Konstytucję.

 

Następnie manifestanci ruszyli pod oddziały TVN-u i TVP przy ulicy Wilczej oraz Marszałkowskiej.  Telewizje, zarówno rządowa i “opozycyjna” zamilczają lub po prostu kłamią na tematy związane z koronawirusem. Obowiązuje tam jednostronna narracja o wielkiej śmiertelności tego wirusa. Odmienne zdania są poddawane surowej cenzurze.

Jowita Kowszyn- Sumara, jedna z liderek Ruchu Zjednoczeni podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Przy okazji odśpiewano jej 100 lat z okazji 29- letnich urodzin.

 

 

Podczas przemarszu odbywały się kolejne przemowy oraz występy artystyczne Ivana Komarenko z jego nowym przebojem ” Wolność”.

Przy którym uczestnicy wyśmienicie bawili się…

 

 

Manifestacja zakończyła się końcowymi przemowami pod PAST-ą koło Pałacu Kultury około godziny 16.

 

 

Kris

2 thoughts on “Relacja: Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

VIDEO! Dziennikarz TVN24 zaatakował uczestnika protestu. 12.09.2020

nie Wrz 13 , 2020
Spread the loveAtak dziennikarza TVN24 na uczestnika protestu przeciwko restrykcjom związanym ze stanem epidemii i zakłamaną pLandemią. W dniu 12.09 tego roku odbył się pokojowy protest “stop pLandemii” w Warszawie. Redakcja czujny.pl była świadkiem zdarzenia. Sytuacja została zarejestrowana przez uczestników protestu, którzy byli w pobliżu. Zaatakowany uczestnik protestu mówił przez […]