24.10 Międzynarodowy Marsz o Wolność.

Stowarzyszenie StopNop wraz z innymi organizacjami sprzeciwiającymi wykorzystywania koronawirusa Covid19 do ograniczania wolności obywatelskich i zamykania gospodarki przyłącza się do międzynarodowego protestu:

“Międzynarodowy Marsz o Wolność – globalny sprzeciw wobec polityki rządu krajowego oraz politycznych i finansowych sił globalnych w kwestii COVID-19, stosowania niewiarygodnych testów PCR, nieuzasadnionych naukowo obostrzeń oraz bezprawnie stosowanych restrykcji, co prowadzi do paraliżu systemu opieki medycznej, edukacji, rujnuje firmy i gospodarkę, pozbawia ludzi poczucia bezpieczeństwa i środków do życia oraz buduje państwo totalitarne zagrażając zdrowiu i życiu.
Największy protest w Polsce i na świecie! Jednego dnia!
24.10.2020 spotykamy się pod siedzibą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów al. Ujazdowskie 1/3 w Warszawie o godz. 12:00, skąd pójdziemy ulicami stolicy przez most Śląsko – Dąbrowski pod siedzibę Głównego Inspektora Sanitarnego.
24.10.2020 łączymy siły międzynarodowo!
Polska, Niemcy, Anglia, Argentyna, Boliwia, Peru, Ekwador, Bułgaria, Belgia, Irlandia. Dołączają kolejne państwa! Mamy dość! Żądamy zakończenia plandemii!
Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny.
Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane.Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.
„Marsz o wolność” to kontynuacja protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia epidemii.10 października 2020 r. odbyły się protesty w 50 miastach w całej Polsce jako zapowiedź wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie, który odbędzie się 24 października 2020 r. Będą z nami zagraniczni goście i artyści.
Musisz tam być!
Od tego zależy wolność Twoja i Twoich dzieci!”
źródło: StopNop

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments