fbpx
 

Już jest w Polsce…w Łodzi. Koronawirus.

1

Jak donosi expressilustrowany jest już pierwszy potwierdzony przypadek u 25 letniej kobiety, która miesiąc spędziła w Tajlandii. Przyjechała chora, żle czuła się już w Tajlandii. Miała objawy paragrypowe z silnymi dusznościami. Przyjmowała antybiotyki. Sama zgłosiła się do szpital im. Biegańskiego w Łodzi. Wykonany test potwierdził, że jest zarażona koronawirusem. Kobieta przebywa teraz w szpitalu.

Są to nieoficjalne informacje. Oficjalnie nasze Ministerstwo Zdrowia stara się nie siac paniki.

Władze europejskie podchodzą do koronawirusa odmiennie niż n.p. chiński rząd. W Chinach społeczeństwo jest poddane dodatkowej kontroli z tytułu nowej choroby. Zakazuje się przemieszczania, poddaje się ludzi przymusowym kwarantannom, nakazuje się nosić maski na twarzy.

We Włoszech, gdzie mamy najdynamiczniej rozprzestrzeniające się ogniska zapalne , nie ma tak jak w Chinach interwencji państwa. A dynamika wzrostu zachorowań jest znacznie wyższa niż w Chinach!

Polskie państwo też sprawia wrażenie, że “jakoś to będzie” i im ciszej się będzie o tym mówiło, to wtedy problemu nie będzie.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tinder site
1 rok temu

tinder app , tinder online https://tinderdatingsiteus.com/

Next Post

Fejki, panika na fejsie. #koronawirus

czw. lut 27 , 2020
Słynny prawicowy publicysta Leszek Żebrowski zamieścił na FB post sugerujący, że niektórym zaczyna odwalac z powodu koronawirusa. Zamiescił zdjęcie człowieka w gigantycznej torbie foliowej, siedzacego w samolocie. Opatrzył to komentarzem: ” Jutro lecę do Szkocji. Histeria narasta, ludzie od zmysłów odchodzą, przestają racjonalnie myśleć. Dochodzi do aktów… samoizolacji. Czy w […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x