|

SZCZEPIENIA DZIECI. Zaproszenie dla rodziców do spotkania online z dr P. Grzesiowskim i dr A. Górską- Kot

Rodzice uczniów otrzymali poprzez dziennik elektroniczny zaproszenie do udziału w webinariach dotyczących szczepień przeciw covid-19 dzieci i młodzieży powyżej 12 roku życia.

W spotkaniach promujących szczepienia mają wziąć udział dr. Aneta Górska-Kot- lekarz pediatra, ordynator oddziału pediatrycznego Szpitala Dziecięcego oraz dr Paweł Grzesiowski- lekarz pediatra, doktor nauk medycznych, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z covid-19.

Spotkanie z dr. Pawłem Grzesiowskim odbędzie się 30 sierpnia o godz. 18:00. Natomiast spotkanie z dr Anetą Górską- Kot 3 oraz 4 września o godz. 18:00.

W ogłoszeniu jest zawarta informacja, że można nadsyłać pytania.

Rodzice maja nadzieję, że będą mieć możliwość dialogu na żywo ze specjalistami zwłaszcza, że mają wiele konkretnych i wnikliwych pytań.

Szczegółowe informacje dot. spotkania można zobaczyć tutaj 👇

szczepieniauczniowwwieku1218latwebinariadlarodzicow1

ZOBACZ RÓWNIEŻ 👇

https://www.czujny.pl/wazne-pisma-do-pobrania-dla-rodzicow-na-nowy-rok-szkolny/

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ed
ed
2 lat temu

mam nadzieje że te skurwysyny bandziory mordercy łapówkarze opłacani przez pfaizera astra zenece i reszta koncernów serwujących nam szpryce zostaną jak nie powieszeni na latarniach przez okaleczonych ludzi to zgniją do końca swojego życia w więzieniu razem ze swoimi nadzorcami z pis i po