fbpx
 

Głód, tragedie i 25 milionowe więzienie w Szanghaju.

4

Szanghaj liczy 25 milionów mieszkańców, jest to najbogatsze pod względem PKB miasto w Chinach i największy port przeładunkowy na świecie.

Stała się tam  rzecz przerażająca. Chińskie władze uwięziły własnych obywateli.

Od 29 marca chińskie władze zdecydowały, że mieszkańcy Szanghaju zostaną zamknięci w domach z powodu Covid-19. Ma to być narzędzie ograniczenia epidemii.

Wskaźnik szczepień wśród mieszkańców wynosi 90 % ale to nic nie dało. Władze uznały, że  u osób zaszczepionych COVID-19 przebiega bowiem zwykle na tyle łagodnie, że może być uznany za bezobjawowy. Władze masowo testują mieszkańców, liczba przypadków rośnie z dnia na dzień.

Wychodzenie z domu jest niemożliwe, a dostarczanie żywności i wody, leży w gestii wojska i służb medycznych. Powołane do tego służby “nie wyrabiają się”.  Narasta głód, rodzą się zamieszki .

Osoby z dodatnim wynikiem testu, są przymusowo zamykane w izolatoriach. Rodzice z dziećmi są siłowo rozdzielani. Dla dzieci jest w tym czasie pomoc “tymczasowych opiekunów” lub pobyt w specjalnych ośrodkach, jednak nie uspokaja to rodziców.

Na poniższym filmiku możemy zobaczyć przerażającą wędrówkę samotnego dziecka z objawami zakażenia:

Jeszcze gorzej mają zwierzaki domowe. Właściciele, którzy trafiają “na kwarantannę” już nie zobaczą swoich pupili. Władze uważają zwierzaki, że są niebezpieczne w roznoszeniu wirusa i są zabijane.

Niemy manifest jednego z głodujących (zdjęcie z twittera).

 

 

 

 

KRAS

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Raf
Raf
4 miesięcy temu

O

Last edited 4 miesięcy temu by Raf
Kolejna prowokacja
4 miesięcy temu

Zaczynam sądzić,że takie filmy i tego typu publikacje są po to aby znowu powoli wprowadzać w Polakach stan zagrożenia i strachu….oraz powolne przygotowywanie do czegoś gorszego niż było..

Czyżby ktoś miał z tego jakieś korzyści z klikania itp.

“Wychodzenie z domu jest niemożliwe, a dostarczanie żywności i wody, leży w gestii wojska i służb medycznych. Powołane do tego służby “nie wyrabiają się”. Narasta głód, rodzą się zamieszki…
Gdzie są te zamieszki i gdzie jest ten głód??

Gandi
Gandi
4 miesięcy temu

na YT Weronika Truszczyńska relacjonuje to co się dzieje bo mieszka tam i to prawda, początkowo powiedzieli że na 4 dni lockdown a trwa już długo. i sama pokazała schemat obostrzeń.

inbound984071070127795140.jpg
albo inscenizacja
albo inscenizacja
3 miesięcy temu

“Szanghaj liczy 25 milionów mieszkańców, jest to najbogatsze pod względem PKB miasto w Chinach i największy port przeładunkowy na świecie’ – największy port przeładunkowy ! Wpisuje się ten terror w Wielki Reset klausa szwaba i pożądanie głodu na świecie poprzez zatrzymanie przepływu towarów. I o to chodzi zapewne. Tragedii ludzi to nie zmieni, ale warte byłoby dociekanie czy paluchy tam maczają anglosasi z głębokiego państwa; czy Chiny zostały zmuszone, czy są w spisku, czy też same Chiny wykazują się taką zbrodnią, a to by wskazywało, że jednak kolaborują z głębokim państwem/ oligarchią zydowską.

Next Post

Makabra: czołg rozstrzeliwuje 11 ukraińskich żołnierzy.

pon. kw. 11 , 2022
Uwaga: makabryczny film. Makabra na wojnie. pic.twitter.com/iZ1XUlcvWv — Krzysztof Dzierżanowski (@dyktatormarzen) April 11, 2022 Jedenastu ukraińskich żołnierzy robiło sobie triumfalne zdjęcia na tle rozbitego rosyjskiego czołgu, przy drodze, na skraju lasu. Z oddali nadciągał wóz pancerny, który żołnierze uznali jako swój. Czołg podjechał i … wypalił do nich z armaty! […]
4
0
Would love your thoughts, please comment.x