fbpx
 

Jesteśmy zajebiści!

1
Spread the love

Firma produkująca odzież sportową 4F, przekazała szpitalowi MSWiA w Warszawie 300 par gogli dla personelu medycznego.

Firma Agata Meble, sieć sklepów z meblami i akcesoriami do wyposażenia wnętrz, przekazała 1 mln zł na zakup sprzętu medycznego i środków zabezpieczenia sanitarnego na walkę z koronawirusem.

Żabka Polska poinformowała, że przekaże 4,5 mln zł do dyspozycji Ministerstwa Zdrowia i wskazanych przez nie instytucji.

Szereg knajp weszło w akcje #gastropomaga. dostarczają za darmo jedzenie, przepracowanym pracownikom służby zdrowia.

Jesteście wspaniali!

Z kronikarskiego obowiązku trzeba wspomnieć o firmach państwowych typu Orlen, Lotos i Totalizator Sportowy. Weszły w akcje pomocową ale nie ma to sensu ekonomicznego z ich strony poza “pijarowym.”

Odejmują nie sobie od ust ale od koralu ust podatników.

Kris

One thought on “Jesteśmy zajebiści!

  1. Firma Agata Meble, producent mebli z Katowic, spółka akcyjna – chwała im za piękny gest. Pytanie tylko, czy koronawirus zasłużył na taką subwencję, podobnie jak 2 mld rocznie na TVP1?! Personel medyczny mógłby zacząć włączać myślenie i leczyć pacjentów z pominięciem procedur Izb Lekarskich, które nie reprezentują interesów pacjentów, lecz interesy masonerii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Koronawirus więcej przypadków i ofiar.

wt Mar 17 , 2020
Spread the loveNa obecny moment mamy 205 potwierdzonych przypadków osób chorych na koronawirua, w tym 5 osób zmarło. Radny Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Matecki jest chory na kironawirusa. Polityk niedawno trafił do szpitala. Miał mieć kontakt z ministrem środowiska Michałem Wosiem, u którego najpierw stwierdzono obecność koronawirusa. Wiceminister zdrowia mówił […]
Lodówki na Ceneo.pl