fbpx
 

Kandydat na prezydenta Kanye West: szczepionki są znakiem bestii.

Spread the love

Słynny amerykański raper Kanye West zadeklarował w niedzielę, że wystartuje w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Na twitterze napisał tekst odwołujący się do wartości konserwatywnych:

“Musimy zrealizować obietnicę daną Ameryce, ufając Bogu, jednocząc się wokół naszej wizji i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych”.

Oznacza to, że 3 listopada zmierzy się z Donaldem Trumpem, którego dotąd popierał i publicznie nazywał bratem, a także z kandydatem demokratów Joe Bidenem.

Kanye Omari West – amerykański raper, wokalista, producent muzyczny oraz projektant mody. Uznawany jest za jedną z najważniejszych gwiazd muzyki popularnej XXI wieku.

Początkowo wspierał reelekcję Donalda Trumpa, teraz dystansuje się do niego. Raper ma zdecydowane poglądy co do szczepień. W wywiadzie dla Forbes’a powiedział, że :

“… szczepionki są „znakiem bestii”, a prawdziwym celem ich działań jest spisek „włożenia do nas chipów”.

W wywiadzie dodatkowo ujawnił, że zaraził się koronawirusem w lutym tego roku ale nie wziąłby szczepionki, gdyby została wyprodukowana, ponieważ stanowiłaby „znak bestii”.

„Chcą włożyć do nas żetony, chcą robić różne rzeczy, aby nie przekraczać bram nieba”, powiedział piosenkarz, dodając, że to „najsmutniejsza rzecz”.

Pomimo, że wycofał poparcie dla Trumpa i sam startuje w wyborach, raper komplementuje go jako „najbliższego prezydenta, którego mieliśmy od lat, pozwalając Bogu nadal uczestniczyć w rozmowie”.

Westowi zarzuca się, że start w wyborach ma być promocją jego nowego muzycznego albumu.

Raper zaprzecza, oświadcza, że za album “nie weźmie grosza”.

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

"Zjednoczeni" ogłosili jak zagłosują w II turze.

czw Lip 9 , 2020
Spread the loveNa ostatniej prostej kampanii prezydenckiej przed drugą turą wyborów, doszło do poważnej deklaracji ze strony rosnącego w siłę ruchu poszkodowanych przez system “Zjednoczeni”. W czwartek 9 lipca 2020, popołudniu, tuż przed sobotnią ciszą wyborczą, Zarząd Ruchu Zjednoczeni ogłosił swoje stanowisko w sprawie udzielenia poparcia w drugiej turze wyborów. […]
Lodówki na Ceneo.pl