fbpx
 

Komunikat! Wycofanie herbaty ziołowej z Lidla

Spread the love

Herbatka ziołowa Rumianek o smaku karmelowym, 28 g” z datą minimalnej trwałości 11.2021, o numerze partii L6716/3/312- spożycie produktu o podanym numerze partii może stanowić ryzyko dla zdrowia konsumentów. Wyprodukowano dla: Lidl sp. z o.o. sp. k., Jankowice, ul. Poznańska 48, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Zdjęcie produktu:

Informacja dla klientów została zamieszczona w sklepach, w których sprzedawano artykuł, tj. w województwach: wielkopolskim, pomorskich, lubuskim, dolnośląskim i opolskim.

Produkt z partii wskazanej w komunikacie nie powinien być spożywany.

Firma Lidl poinformowała klientów o możliwości zwrotu produktu w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu.

Źródło: https://gis.gov.pl/aktualnosci/wycofanie-partii-produktu-pn-lord-nelson-herbatka-ziolowa-rumianek-o-smaku-karmelowym-28-g/

Elwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

HIT! Kabaretowe wystąpienie Dyrektor Sanepidu.

czw Mar 5 , 2020
Spread the loveFanpage kościerzyna24.info zamieścił fragmenty zaskakującego wystąpienia szefowej Słubickiego Sanepidu. Pani przedstawiciel Sanepidu opisuje bieżacą sytuację w Polsce związaną z koronawirusem oraz daje rady co robić a czego nie robić, aby się nie zarazić. Pani Dyrektor zaczyna wystąpienie od sformułowania, że “karetka ubrana w sposób właściwy zgodnie z procedurą” […]
Lodówki na Ceneo.pl