fbpx
 

Koronawirus to broń biologiczna SARS i HIV(video) – Dr F. A. Boyle

4
Spread the love
Profesor, Doktor  Francis A. Boyle to amerykański ekspert od prawa międzynarodowego. Odpowiedzialny za projekt ustawy antyterrorystycznej dotyczącej broni biologicznej z 1989 r. Pracownik zarządu Amnesty International. Reprezentował Bośnię i Hercegowinę w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości. Doradca prawny Palestyńskiej delegacji negocjującej pokój na Bliskim Wschodzie w 2007 r. Wykładowca prawa międzynarodowego. Autor wielu książek. Doktor prawa. Posiada doktorat z politologii. 

Poniżej zamieszczamy materiał, w którym objaśnia naukowe badania i dowody, które objaśniają stworzenie wirusa oraz to, że sprawcy sami się przyznają do stworzenia broni biologicznej.

Naukowcy wzięli technologię dobrze rozwiniętej broni SARS (samej w sobie bardzo groźnej) oraz HIV przenieśli to wszystko do laboratorium w Wuhan o czwartym poziomie bezpieczeństwa biologicznego (BSL-4) gdzie stworzyli broń biologiczną zawierającą koronawirusa, HIV i wzmocnione funkcje działania. Jest to połączona chimera, która ma atakować komorki ludzkich dróg oddechowych ekstremalnie niebezpiecznie. Nie można znaleźć na niego antyciał.
Nowy stworzony i zmieniony genetycznie wirus ma stanowić patogenezę czyli śmiertelność i zaraźliwość.
Więcej w materiale video:
W języku PL pod linkiem: https://m.cda.pl/video/478777733

Podziel się z bliskimi!

Elwe

4 thoughts on “Koronawirus to broń biologiczna SARS i HIV(video) – Dr F. A. Boyle

  1. Hey there! I just wish to offer you a big thumbs up
    for the excellent info you have right here on this post.
    I will be returning to your web site for more soon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Zamknięcie szkół, przedszkoli, żłobków do 25 marca

śr Mar 11 , 2020
Spread the loveW szczególnych sytuacjach placówki będą czynne 12,13 marca aby umożliwić rodzicom logistykę i opiekę nad dziećmi. Od 16 marca bezwzględne zamknięcie placówek trwające do 25 marca. Decyzja zapadła aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.