fbpx
 

Planują wejść do domu po Ciebie, Twoją żonę i dziecko.

3
Spread the love

 Dr. Michael Ryan dyrektor wykonawczy World Health Organization zapowiedział, że w przypadku wykrycia wirusa w prywatnym domu, władze wejdą siłą i wyizoluja rodzinę tam zamieszkującą.Dr Ryan uważa, że choroba zostałą juz zepchnięta z ulic. Teraz tli się w domach. Uważa, że poprzez szybkie decyzję administracyjne powinno się wkraczać siłą do domów i izolować chorych.

Dr Michael Ryan, to Irlandczyk, ma 25-letnią przeszłość wirusowych walk z Sars, Ebolą, ptasią grypą i wieloma innymi chorobami. Był zakładnikiem w Iraku, chował ciała, aby powstrzymać zarażenie w zachodniej Afryce oraz leczył na salach operacyjnych.

Można czuć obawy, gdy w takim trybie ma być naruszana nasza wolność. O samej WHO, która jest autorem tych pomysłów, krytycznie wypowiadał się sam Donald Trump:

Kris

3 thoughts on “Planują wejść do domu po Ciebie, Twoją żonę i dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Próba przepchnięcia nocą kontrowersji związanych z 5G

śr Kwi 8 , 2020
Spread the loveGrzegorz Braun ( Konfederacja) czujnie wychwycił próbę przemycenia w specustawie dotyczącej koronawirusa, w podwyższenia norm odziaływania pół elektromagnetycznych. Na ludzki język: w projekcie z mocy prawa nie będzie się badało ani przewidywało skutków oddziaływania promieniowania! Montujemy anteny, potem ktoś dostanie raka, rośliny będa usychały. Trudno, przypadek, siła wyższa. […]