Próba przepchnięcia nocą kontrowersji związanych z 5G

Spread the love

Grzegorz Braun ( Konfederacja) czujnie wychwycił próbę przemycenia w specustawie dotyczącej koronawirusa, w podwyższenia norm odziaływania pół elektromagnetycznych.

żródło :https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/153C73E24F9CC9CDC125854300456AEB/%24File/330.pdf?fbclid=IwAR2Q1WDb69FPfJI9x-IfFuTDZ17dvckgdIQIVCgMXdMBR89T8oQkO4Rfh40

Na ludzki język: w projekcie z mocy prawa nie będzie się badało ani przewidywało skutków oddziaływania promieniowania! Montujemy anteny, potem ktoś dostanie raka, rośliny będa usychały. Trudno, przypadek, siła wyższa. Ale nie badamy dlaczego, ani przed montażem infrastruktury 5G ani po, bo prawo tego nie przewiduje.

Poseł Tomaszewski broni kontrowersyjnego zapisu., podpiera się uzasadnienieniem , w którym jest napisane, że należy szybko to procedować, bo czas nagli ?!

Podczas dyskusji na komisji udało się zasiać watpliwości też u przewodniczącego i innych członków. Uff.

https://www.youtube.com/watch?v=jAj56LQXjRw

Co to jest 5G ?

Sieć 5G to zwiększenie nawet stukrotne prędkości transmisji w porównaniu do obecnych sieci 4G. Taka technologia ma przyspieszyć m.in. rozwój internetu rzeczy, usług telemedycyny, autonomicznych pojazdów czy inteligentnych miast.

Ale aby wybudowac sieć 5G Polska nawet 100 razy podnosi normy promieniowania elektromagnetycznego.

Redakcja Czujnego wkrótce przyjrzy się bliżej technologii 5G.

Author: Kris

11 thoughts on “Próba przepchnięcia nocą kontrowersji związanych z 5G

  1. Komuś z rządzących zależy na tym by Polska nacja jak naj szybciej wymarła, inaczej .Nie da się tego ,po ludzku racjonalnie wytłumaczyć !!

  2. Jak tak można,co im biedni ludzie zrobili, że chcą tragedi sami mają rodziny po co te głupie anteny 5 g ten Internet co jest starczy. Bóg ich rozliczy za to wszystko. Nie pomogą im pieniądze

  3. Kiedyś straszono ludzi zaćmieniami słońca, po tym przyszedł czas na to ,że ziemia nie jest w centrum świata i też część innowierców gnębiła tych oświeconych co myśleli inaczej…nastąpiła po tym era radia i telewizji gdzie w latach 20-tych XX wieku ludzie na wsi masowo palili maszty i anteny radiowe bo im wiatr i suszę przynosiły….Po tym odkrywcy wirusów i bakterii namawiali do higieny i ostrożności i też “dostawali po łbie” za swoje…
    Dziś mamy postęp radiofonii 5 G i ciemnogród znów ruszył do boju!!!
    Ale jak widać z historii:
    Postępu nie da się zatrzymać..Hehe..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *