fbpx
 

Sponiewierana przez policję dziewczyna – ujawnia się

9
Spread the love
Paulina Ilnicka postanowiła się ujawnić i odpowiada na manipulacje policji

Cała Polska wciąż jest oburzona bezprawnymi brutalnymi działaniami policji wobec Polaków pod przykrywką “epidemii”. Jak się okazało, na każdy z bulwersujących przypadków policja znalazła złotouste wytłumaczenie, próbując przekonać Polaków, że to tak właśnie być powinno. O tłumaczeniach policji pisaliśmy tu:

Paulina nie dała się zastraszyć

Jednym z głośnych przypadków, była sytuacja, w której policjant pastwił się nad młodą dziewczyną, groził jej, a także mówił w jaki sposób założy jej na lewo sprawę o “czynną napaść na funkcjonariusza”. Zdarzenie to było częścią opisywanej przez nas sytuacji w Polsce – zerknij na końcówkę poniższego artykułu:

W powyższym artykule zadaliśmy w eter pytania: “Czy Polacy pozwolą na takie bezprawie? Czy może jednak dadzą się zastraszyć?

Z odpowiedzią pospieszyła sama poszkodowana, Paulina Ilnicka odpowiadając policji swoim oświadczeniem:

Hej jak wiecie ostatnio spotkaly mnie dosyc duze nie przyjemnosci ze strony policji, przedstawiam Wam moje oswiadczenie,…

Opublikowany przez Paulina Ilnicka Sobota, 11 kwietnia 2020

Jak się okazało, Paulina jest zawodniczką trenującą sztuki walki. Być może właśnie dzięki temu, dziewczyna nie dała się zastraszyć i otwarcie mówi w swoim oświadczeniu, jak wyglądał przebieg interwencji.

Będziemy czujnie przyglądać się tej sprawie i informować Was na bieżąco.

Czy funkcjonariusz pastwiący się nad młodą dziewczyną poniesie odpowiedzialność karną? Czy, jak zwykle to w takich przypadkach bywa, znowu ofiara zostanie oskarżona?

Mackiew1cz

9 thoughts on “Sponiewierana przez policję dziewczyna – ujawnia się

 1. Policja zachowuje się jakby była ponad prawem,,, nagrywajcie wszystkie interwencje a później róbcie z nimi porządek
  Na pewno znajdą się prawnicy którzy bezpłatnie poprowadza sprawy przeciwko bezprawnym interwencjom policji.
  Ktoś musi nad tym zapanować.
  Pozdrawiam i życzę dużo zdowia

 2. Dziewczyno, ogarnij sie.
  Jak już chcesz przeczytać przed kamerą czyjś tekst, to wcześniej przeczytaj go przynajmniej raz, aby sie z nim zapoznać.
  Czytasz jak jakaś drugoklasistka. Robisz w środku zdania większe przerwy aniżeli między zdaniami!
  Zamiast tych treningów kungfu lepiej poćwicz czytanie.
  Twoje oświadczenie nieco odbiega od wersji z video.

  1. Co? Kolega z POLICJI kazał Ci to napisać?? Policja jest ponad prawem teraz! Pisiory im na to pozwolily! Nie dać się zastraszyć, nagrywać i upubliczniać?!

 3. To miłe z ich strony, że nie zawlekli Cię mirabelko do kibla bić i razić tazerem ze skutkiem śmiertelnym, jak to ostatnio w tym chlewie obsranym gównem bywa ._.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Szwecja w oczy kole.

nie Kwi 12 , 2020
Spread the loveKrólestwo Szwecji i Białoruś to chlubne wyjatki w Europie, które nie wpadły w epidemie strachu i nie nałożyły dużych ograniczeń na gospodarkę i społeczeństwo. W przeciwieństwie do reszty krajów europejskich w Szwecji szkoły podstawowe, sklepy, kawiarnie, restauracje i bary pozostają otwarte. Garść faktów i statystyk:Statystyka wskazuje, że Szwecja […]
Lodówki na Ceneo.pl