Sponiewierana przez policję dziewczyna – ujawnia się

Spread the love
Paulina Ilnicka postanowiła się ujawnić i odpowiada na manipulacje policji

Cała Polska wciąż jest oburzona bezprawnymi brutalnymi działaniami policji wobec Polaków pod przykrywką “epidemii”. Jak się okazało, na każdy z bulwersujących przypadków policja znalazła złotouste wytłumaczenie, próbując przekonać Polaków, że to tak właśnie być powinno. O tłumaczeniach policji pisaliśmy tu:

Paulina nie dała się zastraszyć

Jednym z głośnych przypadków, była sytuacja, w której policjant pastwił się nad młodą dziewczyną, groził jej, a także mówił w jaki sposób założy jej na lewo sprawę o “czynną napaść na funkcjonariusza”. Zdarzenie to było częścią opisywanej przez nas sytuacji w Polsce – zerknij na końcówkę poniższego artykułu:

W powyższym artykule zadaliśmy w eter pytania: “Czy Polacy pozwolą na takie bezprawie? Czy może jednak dadzą się zastraszyć?

Z odpowiedzią pospieszyła sama poszkodowana, Paulina Ilnicka odpowiadając policji swoim oświadczeniem:

Jak się okazało, Paulina jest zawodniczką trenującą sztuki walki. Być może właśnie dzięki temu, dziewczyna nie dała się zastraszyć i otwarcie mówi w swoim oświadczeniu, jak wyglądał przebieg interwencji.

Będziemy czujnie przyglądać się tej sprawie i informować Was na bieżąco.

Czy funkcjonariusz pastwiący się nad młodą dziewczyną poniesie odpowiedzialność karną? Czy, jak zwykle to w takich przypadkach bywa, znowu ofiara zostanie oskarżona?

Author: Mackiew1cz

10 thoughts on “Sponiewierana przez policję dziewczyna – ujawnia się

 1. Policja zachowuje się jakby była ponad prawem,,, nagrywajcie wszystkie interwencje a później róbcie z nimi porządek
  Na pewno znajdą się prawnicy którzy bezpłatnie poprowadza sprawy przeciwko bezprawnym interwencjom policji.
  Ktoś musi nad tym zapanować.
  Pozdrawiam i życzę dużo zdowia

 2. Dziewczyno, ogarnij sie.
  Jak już chcesz przeczytać przed kamerą czyjś tekst, to wcześniej przeczytaj go przynajmniej raz, aby sie z nim zapoznać.
  Czytasz jak jakaś drugoklasistka. Robisz w środku zdania większe przerwy aniżeli między zdaniami!
  Zamiast tych treningów kungfu lepiej poćwicz czytanie.
  Twoje oświadczenie nieco odbiega od wersji z video.

  1. Co? Kolega z POLICJI kazał Ci to napisać?? Policja jest ponad prawem teraz! Pisiory im na to pozwolily! Nie dać się zastraszyć, nagrywać i upubliczniać?!

 3. To miłe z ich strony, że nie zawlekli Cię mirabelko do kibla bić i razić tazerem ze skutkiem śmiertelnym, jak to ostatnio w tym chlewie obsranym gównem bywa ._.

 4. Nie znajduję dość obelżywych słów w słowniku kulturalnych ludzi ,żeby określić zachowanie zomowców spod czerwonej gwiazdy pisiorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *