fbpx
 

Uwaga na korona-terror! “Zjednoczeni” mówią DOŚĆ!

Brak jakiejkolwiek rzetelnej informacji o koronawirusie, upadki tysięcy polskich firm, zrujnowana gospodarka, ludzie masowo tracący pracę, policyjny terror na ulicach, Naród w domowych więzieniach, dzieci izolowane od biologicznych Rodziców – najczęściej ojców, wkrótce szczepienia pod siłowym przymusem, przepychane w sejmie po cichu bez żadnych badań – promienniki 5G : to już nie fantastyka. To obecna rzeczywistość, z którą przychodzi nam się mierzyć.

Znana liderka ruchów dobrowolności szczepień od lat walcząca o dobrowolną i świadomą zgodę w medycynie oraz liderka Ruchu Zjednoczeni: Jowita Kowszyn-Sumara, opublikowała na Facebooku krótką odezwę, w której omawia zagrożenia i apeluje o zjednoczenie się ludzi poszkodowanych przez system:

https://facebook.com/story.php?story_fbid=1777067372428479&id=100003757011935

Redakcja czujny.pl czujnie przygląda się oddolnemu ruchowi Zjednoczeni, który z każdym dniem rośnie w siłę.

Link to grupy Zjednoczeni:

www.facebook.com/groups/zjednoczeniposzkodowani/

Mackiew1cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Tym razem bez mandatu (chyba).

pon. kw. 13 , 2020
Na profilu FB Polska Poland zamieszczono zdjęcie na którym dwoje policjantów legitymuje staruszkę. Ale jak się okazuje, nie jest to zwiatun przykrych zdarzeń…: “Ostatnio wszyscy jesteśmy cieci na policję. Ja również i to bardzo. Ale to zdjęcie przedstawia patrol w Lublinie na ul. Peowiaków który legitymował bardzo leciwą staruszkę. Już […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x