Szymon Hołownia atakuje zwolenników dobrowolnych szczepień

Szymon Hołownia na portalu społecznościowym skandalicznie krytykuje osoby, które są zwolennikami dobrowolnych szczepień.

Co kandydat na Prezydenta ma na myśli pisząc, że gdy nim zostanie to będzie traktować “antyszczepionkowców” jako zagrożenie dla zdrowia publicznego? Co będzie w stanie takim osobom zrobić?

Czy takie zachowanie jest godne bycia Prezydentem Kraju?

Jednak podczas kampanii opowiada o Fundacjach, które go ukształtowały jako dobrego człowieka i ratowaniu ludzkiego życia. Chce przelożyć pojedyncze jednostkowe sytuację osób pokrzywdzonych na cały system.

Dlaczego nie zaliczają się do tego planu dzieci po powikłaniach?

To nie pierwsze rażące wypowiedzi Szymona Hołowni na temat osób, które nie decydują się na szczepienie swoich dzieci.

Podczas programu Mam Talent uwagę widzów przykuły słowa wypowiedziane przez Szymona Hołownię. „Nie uważam, że wszystkie dzieci trzeba szczepić. Tylko te, które chce się sobie zostawić”. To dość kontrowersyjne słowa! Zwłaszcza, że większość osób która nie szczepi ma dzieci, które doznał powikłań po szczepieniu.

Napisał również felieton o “antyszczepionkowcach”.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
119 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kocur
Kocur
4 lat temu

A jeszcze parę minut temu miałem głosować na Hołownie

Madzia
Madzia
4 lat temu
Reply to  Kocur

Ja też, ale zmieniłam zdanie kiedy czytałam jakie ma podejście do też,,antyszczepionkowcow” na temat szczepionek teraz u mnie przepadl. Amen.

Ja pas
Ja pas
4 lat temu
Reply to  Madzia

Niezłą wolność proponuje ów kandydat 🤦

Store
Store
4 lat temu
Reply to  Ja pas

Glosuj na Dude bedziesz mial wolnosc

Michał
Michał
4 lat temu
Reply to  Store

Ja jestem za wolnością więc głosuję na Bosaka 🙂

krzychu P
krzychu P
4 lat temu
Reply to  Store

A co to tylko duda jest ? Krzysztof Bosak otwarcie mówi że nikomu kto będzie chciał się zaszczepić nie zabroni tego zrobić.
A co ja jestem baranem żeby ktoś za mnie decydował ? Ja nie zaszczepię się bo nie potrzebuję szczepionki na koranonwirusa czyli katar czy kaszel.

Basia Bolesta
Basia Bolesta
4 lat temu
Reply to  Store

Widać obce są dla tego Pana WOLNOŚĆ WYBORU I WOLNOŚĆ SŁOWA!! Przeczytaj konstytucję Panie Debilu Hołownia!

HELENA
HELENA
4 lat temu
Reply to  Store

Duda tez za przymusem,poszukaj w necie,wszyscy z systemu czyli NWO sa za przymusem,nie miej złudzęń

Ja
Ja
4 lat temu
Reply to  Ja pas

Dla mnie i mojej rodziny jest pan skreślony tak jak skreslil pan tą wypowiedzia takze osoby ktore cierpią tak mocno z powodu powikłań poszczepiennych. Czlowieku jak tak bardzo chcesz oddam ci nasz przydzial szczepionek. Rtęć i inne trucizny może przewrócą twoje myslenie i podejście bo prezydentem z takim podejsciem ktore odbiera nam wolnosc i zakłada kajdany byc nigdy nie możesz. Z telewizji przyszedles i chcesz zabłysnąć. Skąd ten dziwny pomysl zeby taki ktos mogl startowac na prezydenta.komik telewizyjny

Iw
Iw
4 lat temu
Reply to  Ja pas

Dokładnie ! Ja jestem wolnym człowiekiem ! Co to za wolność ze jakiś typ ma mi kazać się szczepić !!! I do tego w takim tonie ! Tragedia Za chwile inne rzeczy które jemu pasują będą na sile wdrażane !!! Koszmar

sara
sara
4 lat temu
Reply to  Ja pas

Pan specjalista od wszystkiego, nie dziękuję, nie będę głosować

kelob
kelob
4 lat temu
Reply to  Ja pas

Czytam Wasze wypociny i dochodzę do wniosku, że parę osób nie pisało by tych bzdur gdyby nie byli jako dzieci szczepione,to jest do przemyślenia dla Was głupole głosujcie na Dudę pisuary Was wyleczą z waluty!!!

gmroman
gmroman
4 lat temu
Reply to  Madzia

I tylko o szczepienia Ci chodzi I już?
Może posłuchaj paru jego liceów wieczornych.
A potem osądź
Ja też jestem za szczepieniami Bo są ważne, Odra, ospa , polio itp ale nie koniecznie na covid-19

Justyna
Justyna
4 lat temu
Reply to  gmroman

No i dla mnie ten,, pan” jest skreślony. Jestem wolnym człowiekiem, żyję w wolnym kraju i mam prawo do podejmowania decyzji dotyczących mojej osoby. Nie jestem ubezwłasnowolniona i ubezwłasnowolnić się nie pozwolę. Jeśli osoba Szymon się boi to niech się zaszczepi. W tej chwili stracił ,, pan” 17 głosów w mojej najbliższej rodzinie. Dla ,, pana” to niewiele, ale dla nas to niespodziewane przebudzenie w poglądach politycznych. Dobrze, że dostrzegliśmy naszą wielką pomyłkę teraz, a nie po wyborach. Za to akurat bardzo Panu dziękuje🤔

Renia
Renia
4 lat temu
Reply to  Justyna

Szymon jest za szczepieniami ale nie za nakazem szczepien! Trzeba sluchac dokladnie! I wolnosc Pan straci, zapraszamy do dyktatury!

Bożena
Bożena
4 lat temu
Reply to  Justyna

Dla mnie ten ” pan” też jest skreślony

Hojna Hamownia Marionetka TV(N)
Hojna Hamownia Marionetka TV(N)
4 lat temu
Reply to  gmroman

HAHA nie koniecznie na covid-19, bo co będzie dotyczyć też ciebie, a nie tylko małych istot? Znam wiele niezaszczepionych dzieci, wszystkie żyją i o dziwo dużo mniej uczęszczają do lekarza. Widać że są zdrowsze, mają też jaśniejsze umysły.

Odra z tego co teraz słychać jest dużo łagodniejsza, niż korona. Na ospę chorują wszystkie dzieci jak leci szczepione i nieszczepione. I znam przypadki że te szczepione dużo gorzej przechodzą, niż jak sprzedaje nam BIG F $$$ że łatwiej się przechodzi. To samo krztusiec najwięcej dzieci choruje po szczepieniach! Polio?! Chyba tylko na wojnie i tam gdzie jest brud i głód.

Agnieszka
Agnieszka
4 lat temu

jak juz, podstawowe szczepienia dotycza czarnej ospy a nie wietrznej,popularnej . A Polio-mam nieszczepiona kuzynke która w latach 60-tych na to zachorowała (wtedy zreszta był wysyp chorych bo nie szczepiono obowiazkowo)…20 lat po wojnie, bez głodu i brudu.

Jaro
Jaro
4 lat temu
Reply to  gmroman

Same szczepienia nie są złe. Ale tu są dwie sprawy: 1. To dodatki w szczepionkach i konserwanty. To jest to co robi te paskudne powikłania. 2. To zmuszanie ludzi do szczepienia wbrew ich woli. To jest zaprzeczenie wolności o decydowaniu co człowiek chce a czego nie chce wprowadzać do swojego organizmu. Jak ktoś mówi o tym, że szczepionki są złe, to taki skrót myślowy odnośnie tych dwóch rzeczy najczęściej jest.

Iw
Iw
4 lat temu
Reply to  gmroman

Dziś szczepienia jutro co innego ! Prezydent ma być dla wszystkich !!! I szanować wolność wyboru ! Nie jest moim panem Skoro już nie liczy się z częścią społeczeństwa to co będzie jak siądzie na stołek Dziękuje bardzo

Ula
Ula
4 lat temu
Reply to  Madzia

Pan Hołownia nie wie co to demokracja. A też nie widzi ile ciężkich chorób, kalectwa na całe życie i śmierci dokonały szczepionki. W 1974 roku było 40 mln Polaków, teraz miało nas być zgodnie z przewidywaniami 86 mln. Ile z tytułu szczepień nas ubyło? Jestem za dobrowolnością szczepien

Anna Brzeska
Anna Brzeska
4 lat temu
Reply to  Madzia

Kalendarz szczepień funkcjonuje niezmiennie od lat i nie jest w gestii prezydydenta dokonywanie zmian w tej kwestii. Ponadto Hołownia wielokrotnie podkreślał, że nie będzie łamał Konstytucji i wolności człowieka do stanowienia i własnym ciele, ktorąż ta gwarantuje. Nie zamierza nikogo do niczego zmuszać, a jego poglądy osobiste nie mają wpływu na sposób sprawowania urzędu. Nie szukajcie dziury w całym – Hołownia to nie Duda, czy Kamysz, który będzie wam mówił to, co chcecie usłyszeć.

HELENA
HELENA
4 lat temu
Reply to  Anna Brzeska

Ha,ha,poszukaj w necie,Hołownia za OBOWIAZKIEM PRZYMUSEM SZCZEPIEŃ,odkochaj sie

Hh
Hh
4 lat temu
Reply to  Madzia

Najpierw posluchajcie co mowi, na ten temat, dopiero pozniej oceniajcie. Owszem jest on zwolennikiem szczepien, ale nikomu nie bedzie tego narzucal na sile, wolny wybor.

mark
mark
4 lat temu
Reply to  Madzia

SH nigdy nie powiedział, że będzie zmuszał do szczepień na Covid19. Powiedział wyraźnie, że on szczepi dziecko wg obowiązującego kalendarza szczepień, a zmiany w tym kalendarzu nie są zależne od prezydenta jakby się nie nazywał ten prezydent.

napewno nie on
napewno nie on
4 lat temu
Reply to  Kocur

tylko Bosak konfederacja nic lepszego nie wymyslimy

Jurek
4 lat temu
Reply to  napewno nie on

Taki Bosak jak wy bosi

Szymek
Szymek
4 lat temu
Reply to  napewno nie on

Uwazaj bo tam Dziambor tez jest za przymusowymi szczepionkami

Bona
Bona
4 lat temu
Reply to  Kocur

Ja także…zmienilam zdanie

Małgorzata
Małgorzata
4 lat temu
Reply to  Bona

chciałam na niego głosować ale jestem za wolnością decyzji w sprawie szczepień więc zmieniłam zdanie a ponieważ bosak z innych powodów mi nie odpowiada wiec pozostaje mi tylko nie głosować w ogóle,i to po raz pierwszy w dorosłym życiu.

Aleks
Aleks
4 lat temu
Reply to  Małgorzata

Tacy są właśnie ludzie o słabym kręgosłupie i słabym wzroku. Wskażcie mi zdanie w którym Szymon Hołownia mówi że jest za obowiązkowymi szczepieniami. Jest za szczepieniami, ale mi tu brakuje słowa “obowiązkowe”. Czy to tak trudno pojąć?? Początkowo zaufaliście Szymonowi Hołowni, a jak tylko pojawił się ktoś kto puszcza bąki, to lecicie z nosami jak ćpuny. Pozatym ludziska opamiętajcie się. Ile ludzi tyle wymagań a jeden człowiek, nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Trzeba kogoś wybrać, trzeba na kogoś zagłosować.Przyczyńcie się do zmiany prezydenta,bo ten który jest w tej chwili, na spólkę z Kaczyńskim i Morawieckim kastrują nasz kraj jak trzodę rzeźną.

Piotr
Piotr
4 lat temu
Reply to  Aleks

To po co się wypowiada na temat szczepionek o których nie ma zielonego pojęcia! Lepiej niech milczy i zostawi to mądrzejszym od siebie !

Sar
Sar
4 lat temu
Reply to  Aleks

Mówi wyraźnie o obowiazku szczepień. Chyba nie słucha Pan uważnie swojego idola. Ja słyszałam te wypowiedź.

Marzena
Marzena
4 lat temu
Reply to  Kocur

Ja też ale sorry, dobrze że to wyszło wcześniej

Humn
Humn
4 lat temu
Reply to  Kocur

Niestety to prawdziwa chorągiewka raz tak raz tak… W zależności gdzie interes.. Nie ufałabym

Ludmila
Ludmila
4 lat temu
Reply to  Kocur

Kto przyjmuje takie kandydatury do rzadu.Przeciez to idiota,kokejny psychol w stylu Billa Gates.Lydzie szukajcie normalnych ludzi o otwartch sercach i umyslach a nie takich wywłoków.Czlowiek ma miec prawo wyboru i decyzji i zaden inny czlowiek nieprawa odebrac to co nam z racji homo sapiens przysluguje.Opamietajcie sie i takich byrżui trzeba likwidowac i hejtowac u podstaw

Sylwia
Sylwia
4 lat temu
Reply to  Kocur

Właśnie tym samym , przegrał te wybory… Ludzie powinni sami o sobie decydować,zero przymusu!!!

Anna
Anna
4 lat temu
Reply to  Sylwia

a kto słyszał ze jest za przymusowym szczepieniem?ja słyszałam ze jest zwolennikiem szczepien ale ani słowa o nakazach

Dubiel Aga
Dubiel Aga
4 lat temu
Reply to  Kocur

Tak jak i ja !
Podniecona i temat szczepień i czar prysł ! Choć nie tyczy się mnie bo mieszkam w uk i tu mamy wybór ! I uważam ze każdy człowiek i rodzic ma prawo decydować o sobie i o własnych dzieciach . Jestem tylko ciekawe ile pieniadzy urzędasy dostają za każda podana szczepionka , w uk pielęgniarka wykonująca szczepienie dostaje za każda podana szczepionkę £9.80 ! Ile oni musza dostawać ze są przymusowe !

Aleks
Aleks
4 lat temu
Reply to  Dubiel Aga

Tacy są właśnie ludzie o słabym kręgosłupie i słabym wzroku. Wskażcie mi zdanie w którym Szymon Hołownia mówi że jest za obowiązkowymi szczepieniami. Jest za szczepieniami, ale mi tu brakuje słowa “obowiązkowe”. Czy to tak trudno pojąć?? Początkowo zaufaliście Szymonowi Hołowni, a jak tylko pojawił się ktoś kto puszcza bąki, to lecicie z nosami jak ćpuny. Pozatym ludziska opamiętajcie się. Ile ludzi tyle wymagań a jeden człowiek, nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Trzeba kogoś wybrać, trzeba na kogoś zagłosować.Przyczyńcie się do zmiany prezydenta,bo ten który jest w tej chwili, na spólkę z Kaczyńskim i Morawieckim kastrują nasz kraj jak trzodę rzeźną.

Adaix
Adaix
4 lat temu
Reply to  Aleks

Niech sam sie zaszczepi i to potrójnie dziad…

wielka szkoda
wielka szkoda
4 lat temu
Reply to  Kocur

dokładnie

Jacek
4 lat temu
Reply to  Kocur

i ja miałem taki pomysł…

Postepowiec33
Postepowiec33
4 lat temu
Reply to  Kocur

KTO SIE BOI?? MUSI OBCIAGAC 🙂 Z POLYKEM !!: DUDZIE..KACZYNSKIEMU….MORAWIECKIEMU !! ,RYCERZOWI JEZUSA…SZUMOWSKIEMU:) I CZLONKOM ..POLSKIEGO EPISKOPATU!!!Dzisiejsza sytuacja pokazuje jak bardzo myślenie jest na wagę złota. Mamy do czynienia z bezprawnym terrorem nie-rządu i ludźmi posłusznie podporządowującymi się faszystowskim absurdom.
Przykro patrzeć na przerażone społeczeństwo, które w swej niewiedzy naraża swoje zdrowie chociażby przez noszenie maseczek byle tylko nie sprzeciwiać się nakazom nie-rządu. Osłabia mnie już fakt, że ludzie tzw przebudzeni czy o świadomości większej niż ogół wrzucają na fb jako zdjęcie profilowe fotki w maseczkach.
Maseczka czyt. kaganiec noszona na ulicy poza poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi uwłacza również naszej godności. Ślepe posłuszeństwo i przerażająca bierność ludzi wynika z braku jakiejkolwiek świadomości, wygodnictwa i chyba z głęboko zakorzenionego syndromu niewolnika. Dlaczego w innych krajach ludzie potrafią zmobilizować się, wyjść na ulicę, zademonstrować swój sprzeciw tyranii i tym samym upomnieć się o swoją wolność.
Czytam ostatnio dosyć często hasła typu “budzimy się masowo”….ja tylko pytam grzecznie pytam “gdzie”, bo jak na razie widać, że ludziom można wcisnąć dosłownie wszystko i to bez większego wysiłku.
Wsród mas zdecydowaną większość stanowią też zwolennicy szepionek z entuzjazmem czekających chyba na substancję, która ma ich “wyzwolić i ochronić”.
Jeśli wśród czytających są ci, którzy uważają słuszność izolacji, noszenia maseczek i szczepień (szczególnie tych na twz COVID19), to bardzo proszę o otworzenie oczu, umysłu i serca. Jeśli kogoś na to nie stać może śmiało opuścić grono moich znajomych.

Magda
Magda
4 lat temu
Reply to  Kocur

Przeczytaj dokładnie tytuł artykułu i to co on powiedział. Autor artykułu powinien przeprosić za taki tytuł. Ja w żadnej wypowiedzi Szymona Hołowni nie znajduje objawów walki ze zwolennikami dobrowolnych szczepień. Pan Szymon będzie walczył z antyszczepionkowcami. I to popieram. Nie będą jakieś stop nol wariaci wmawiać wszystkim głupot. Zajmijcie się czytaniem konkretnej literatury. Szczepienia z kalendarza szczepień muszą być obowiązkowe. Zalecane i podróżne to jak kto chce. Ale Gruźlica, żółtaczka powinna być APlus B, i wszystko po kolei może dziecku uratować życie. Boostrix polio powinien być podawany co 10 lat od ostatniej dawki wszystkim bezpłatnie!

Lach Sławiański
Lach Sławiański
4 lat temu
Reply to  Kocur

Ej ty Chołownia-Chujdujudownia, nikt nie potrzebuje takiego frajera, flusia i niedotlenione o na mózgu flejtucha, jak ty, i to jeszcze w fotelu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej! Poszoł won ty trzecio-erpowy bydlunie do chlewika, bo tam jest twoje miejsce, a nie na Krakowskim Przedmieściu!!!!

Dron
Dron
4 lat temu
Reply to  Kocur

Szczepienia dobrowolne czy przymusowe.
O co ten cały spór? Jeżeli ktoś się zaszczepi dobrowolnie, to już się nie zarazi. Dlaczego ma się obawiać osób niezaszczepionych? Jeżeli ma Pan na myśli spokój wiekuisty, to ja chętnie oddam moją szczepionkę potrzebującym.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=157869089091447&id=113845466827143

panM.programista
panM.programista
4 lat temu
Reply to  Kocur

Najpierw dowiedzcie się onkogo chodzi. Artykuł wprowadza w błąd. Chodzi ntyszczepionkowców, którzy trollowali czat na jego wideotransmisji. I napawdę ci ludzie potrzebują leczenia. Łączą się w grupy, które nawołują do bojkotu rządów. Myślą oni, że reptilianie (kosmici z głowami jaszczura) podmieniają nam polityków na swoich “ludzi” oraz wykorzystują mikrochipy w szczepionkach do kontroli ludzkich mózgów przy pomocy telefonni 5G. Połowa tych ludzi to anaflabeci. Uważam, że powinni oni być przymusowo leczeni, i nie powinni mieć dostępu do internetu.

Paweł Lewski
Paweł Lewski
4 lat temu
Reply to  Kocur

I taki świętojebliwy debil miał czelność kandydować na prezydenta, co za bezczelność!!!

Iwo
Iwo
4 lat temu
Reply to  Kocur

I słusznie, prosze nie wierzyć w te bzdury, które tutaj ktoś pisze, to słowa wyrwane z kontekstu. Lepiej posłuchac co Hołownia ma na ten temat do powiedzenia na oficjalnych jego kanałach.

Prana
Prana
4 lat temu
Reply to  Kocur

Szymon Chołownia to idiota

Sylwira
Sylwira
4 lat temu
Reply to  Kocur

Atak Hołowni był reakcją na hejterskie komentarze na jego profilu.
Mam sugestię: przygotujcie rzetelny, merytoryczny ale w miarę zwięzły dokument dotyczący szczepionek i ich negatywnych skutków, podparty badaniami i przykładami dzieci które przez szczepionki mają problemy. Przekażcie Hołowni, najlepiej osobiście z kulturą i najlepiej przeprosinami za internetowych hejterów, zapewniam was, że przeczyta. Potem zaproście na rozmowę w cztery oczy.
Ja sama jestem zdecydowanym przeciwnikiem szczepionek, ale z pełnym przekonaniem będę na niego głosować, bo jest to człowiek nie pustych obietnic, ale dialogu i tolerancji. Tyle że trzeba ten dialog rozpocząć. Jak zobaczy, że nie jesteśmy tylko krzykaczami, którzy snują jakieś teorie spiskowe wyssane z palca, tylko mamy rzetelne podstawy do takich, a nie innych poglądów na temat szczepionek to jestem pewna, że weźmie nasz głos pod uwagę.
W każdym razie wielokrotnie powtarzał, że wbrew temu co niektórzy twierdzą, nigdy nie powiedział, że jest za przymusem szczepienia na covid-19 – to jest jakaś totalna bzdura. Jest jedynie zwolennikiem obecnego kalendarza szczepień.
Niestety Hołownia (podobnie jak mój brat zresztą) wierzą bezgranicznie w rzetelność oficjalnej nauki i medycyny. Wiem, po przykładzie swojego brata, że takie przekonania trudno jest zmienić, ale dlatego trzeba przeciwstawić im rzetelne badania z naszej strony, konkretne przykłady. Szymon jest bardzo wrażliwą osobą, szczególnie jeśli chodzi o dzieci, więc pokażcie mu że szczepienia faktycznie mogą krzywdzić dzieci. Pokażcie dowody na to, że szczepienia bardziej niż o nasze zdrowie mają dbać o kieszenie właścicieli koncernów farmaceutycznych, że to też jest część politycznych brudnych gier. Pokażcie że jest ta druga strona medalu. I zaproponujcie jakąś przemyślaną wizję, rozsądny kompromis. Zaproponujcie rzetelne, niezależne od koncernów badania w tym zakresie. Jestem pewna, że jak tak postawicie sprawę, to jesteście w stanie się z Hołownią dogadać

Justyna
Justyna
4 lat temu

Haha a już myślałam ze mamy kandydata. Czar prysł!

Dubiel Aga
Dubiel Aga
4 lat temu
Reply to  Justyna

To tak jak ja! Słuchałam
Podniecona i temat szczepień i czar prysł ! Choć nie tyczy się mnie bo mieszkam w uk i tu mamy wybór ! I uważam ze każdy człowiek i rodzic ma prawo decydować o sobie i o własnych dzieciach . Jestem tylko ciekawe ile pieniadzy urzędasy dostają za każda podana szczepionka , w uk pielęgniarka wykonująca szczepienie dostaje za każda podana szczepionkę £9.80 ! Ile oni musza dostawać ze są przymusowe !????

Magda
Magda
4 lat temu
Reply to  Dubiel Aga

Zapytam ile pani ma lat i czy ma pani szczepienia zgodnie z kalendarzem szczepień. Antyszczepionkowcy chcą i wręcz zadaj żeby wszyscy się szczepili tylko nie oni. Chcecie kosztem innych być zdrowi. Proszę bardzo jechać do Indii i tam sobie mieszkać gdzie dzieci nie dostają szczepionek albo do Kongo, lub innej biednej afrykańskiej krainy.

Monika
Monika
4 lat temu

Taka oto wypowiedzią wbił sobie Pan gwóźdź do trumny… Napewno Pan nie wygra tych wyborów….

Gosia M
Gosia M
4 lat temu

Drogi Panie Holownia
Skoro te Pana magiczne szczepionki są takie cudowne i działają, to jakim cudem nie zaszczepieni ludzie mogą stanowić zagrożenie dla zaszczepionych? Nie będziemy tolerować nazistowskiego wciskania ludziom swoich poglądów, bo nie na tym polega demokracja i wolność wyboru. Może sie pan wykreślić z listy wyborczej, bo chwała Bogu coraz więcej ludzi otwiera oczy na te wasze gierki kosztem obywateli…

do gnoju nie na prezydenta
do gnoju nie na prezydenta
4 lat temu
Reply to  Gosia M

brawo

Andrzej
Andrzej
4 lat temu
Reply to  Gosia M

Kretyn. Poczytaj w sieci, tylko na poważnych portalach, bo nie chce mi się tłumaczyć.

MisjonarzWierzb
MisjonarzWierzb
4 lat temu
Reply to  Gosia M

Chodzi o osoby, które mają przeciwwskazania do szczepienia (czyli nie mogące się zaszczepić z poważnego powodu, nie teorii spiskowej). Wtedy reszta społeczeństwa szczepiąc się tworzy zbiorową odporność i powstrzymuje choroby przed rozprzestrzenianiem się. Dlatego pan Szymon w innej wypowiedzi nazywa to aktem solidarności.

Mela
Mela
4 lat temu

To jest właśnie ten powód dla którego nigdy na pana nie zagłosuje. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

kaja
kaja
4 lat temu

sam palant niech sie zaszczepi a po 2 latach zobaczymy czy zdrowy jest .Gnoje

Amy
Amy
4 lat temu

Jeśli Pan się szczepi…a ktoś nie….to chyba Pan bezpieczny? 🤔

kto to wogole jest ten typ? trol nie prezydent
kto to wogole jest ten typ? trol nie prezydent
4 lat temu
Reply to  Amy

logicznie nie?

Beata a
Beata a
4 lat temu

Szczepionki okazały się poważnym problem, a dla Pana okazało się, że problem są ludzie którzy myślą… No cóż, zawiodłam się na Panu i głos przepadł…

daj pan spokoj
daj pan spokoj
4 lat temu

Jakim prezydentem? O czym mowi ten człowiek?

Maria
Maria
4 lat temu

Szkoda….był moment , w którym myślałam o nareszcie ktoś inny, ktoś z nowym powiewem, ale niestety skoro pan Hołownia jest za agendą 2030 i tak się wypowiada na temat szczepień teraz to co będzie robił jak będzie miał władzę. Dziękujemy panu. Czar prysł jak mydlana bańka. Będąc prezydentem należy szanować wszystkich obywatwli., szanować każdego pojedynczego człowieka

On
On
4 lat temu

Pustak

Jik
Jik
4 lat temu

Lecz swój mega pusty apodyktyczny rozum

Bożena Popławska
Bożena Popławska
4 lat temu

…no masz….czytając i słuchając go,myślalam nareszcie jakieś światełko…a tu masz……też na postronku WHO?

mars
mars
4 lat temu

absolutnie skreślam go ze względu na odbieranie wolności w sprawie szczepień. wolność to wolność. Temat szczepień jest za trudny żeby go jednym zdaniem skomentować. są argumenty za i są argumenty przeciw. wybór ma mieć człowiek – a nie przymus przez policję czy rząd.

Pawel
Pawel
4 lat temu
Reply to  mars

Zaplusowal u mnie. W końcu konkretne stanowisko i do tego słuszne.

Ewuliczka
Ewuliczka
4 lat temu

Proponuję, żeby Pan pierwszy i na własną prośbę dostał szczepionkę z nanoczipami i pana najbliższa rodzina. Amen. A miałam na Pana oddać głos!!!!!!

Postepowiec33
Postepowiec33
4 lat temu
Reply to  Ewuliczka

Nie zanotowano przypadku! !! W chistori noworzytnej, !!Aby : wojny, rewolucje , masakry , i rzezie ! EPIDEMIE!!Nie  byly z ” nathnienia”:) do Bogow Biblijnych!!!

Beata 02
Beata 02
4 lat temu

Druga dupa w prezydenturze nie może zaistnieć… straciłam szacunek… brak wiedzy … albo coś innego

renata
renata
4 lat temu

ale czy pan także uważa że Polska przeludniona jest ! i po to szczepionki ?

waldei
waldei
4 lat temu

Sczepienia powinny być dobrowolne. Zaszczepić tych co chcą i odwołać kwarantannę. Idioci wymrą i ich Kidawa nawet procenta nie uzbiera co dopiero 4%. Ja bym ich nie ratował na siłę wirus jaki może ich zabić to nie najgorsza choroba, debilizm jest bardziej u nich szkodliwy.

Hołownia sam się zaszczep
Hołownia sam się zaszczep
4 lat temu

Chciałam z partnerem na niego głosować. Zmieniam zdanie. Stracił już 2 głosy i będę namawiać innych znajomych do zmiany zdania.

#niemojprezydent
#niemojprezydent
4 lat temu

to zdecydowanie nie mój prezydent, jestem wolnym człowiekiem, Bóg dał mi wolną wolę i nie pozwolę siłą narzucać sobie tego że mam się szczepić

Arnold
Arnold
4 lat temu

Koło Bosaka to on nawet nie może stanąć. Kto go wogole wyssał z dupy?

Zygfryd
Zygfryd
4 lat temu

Nie to zebym sie czepiala i zaraz mnie zlinczujecie tu w komentarzach, ale NIGDZIE nie jest napisane ze chodzi o dobrowolne szczepienia. Jest uzyte slowo Antyszczepionkowcy – aczkolwiek nie jest to atak w strone ludzi dobrowolnie szczepiacych dzieci tylko tych ktorzy W OGOLE nie chca szczepien. Zasadnicza roznica. Pomyslcie zanim bedziecie sie oburzac i rzucac w Niego miesem. Obecnie mamy wersje demo swiata bez szczepionek. 10k chorych w Polsce i paraliz calego Państwa… Pomyslcie, prosze, to nie boli jak szczepionka. Pozdrawiam.

Jebać Soche i Ziębę
Jebać Soche i Ziębę
4 lat temu

No i prawidłowo, jazda z kurwami! Jebać antyszczepionkowców maczetami! Za nieszczepienie dziecka powinna być kula w łeb albo krzesło elektryczne!

twojs tary
twojs tary
4 lat temu

Dajcie jakieś linki zwykle nie ma źródła

Bogdan Smoleń
Bogdan Smoleń
4 lat temu

niestety poparcie spadnie a wiem to bo tym wpisem stracił pan w mojej tylko okolicy około 50 wyborców którzy byli murem za panem, przekreslił pan panie Hołownia własnie swoje szanse na prezydenture,pana twardzi wyborcy przejdą na inną strone mocy bo szczepionka to bardzo wazny temat. Ludzie sie boją i to ze pan nie wierzy w to ze szepionki są złe to tylko dlatego ze pan nie rozumie wiele rzeczy. Moze czas wgłebic sie w tedmat i wysłuchac ludzi dlaczego nie chcą szczepionek na masową skale. A moze poprostu pan ma w rodzinie farmaceutów. R.I.P.

Jaro
Jaro
4 lat temu

Jak już głosować na kogoś to głosujcie na tego kto będzie miał tuż przed wyborami najwyższy słupek sondażowy z konkurujących z Dudą. To jedyny sposób na druga turę!

Kasia
Kasia
4 lat temu

Rety!!! Wyrywacie zdania z kontekstu! Duda powiedział, że jest antyszczepionkowcem? Na pewno nie! A już na pewno kolejna jego kadencja nie da wam wolnosci w zadnej kwestii.
Doczytajcie w sprawdzonych źródlach a nie jeden dwa skriny oceniacie nie majac pewnosci czy nie sa sfabrykowane.
Żal…

Ala
Ala
4 lat temu

Z wyglądu widać, żeś słabiutki Szymuś, a twoje wypowiedzi świadczą, że nie tylko fizycznie… eksperymenty ze szczepionkami to ty sobie możesz robić na murzynach w Afryce a nie na WOLNYCH Polakach !!! Żałosny pajac liczy na kase od lobby farmaceutycznego – kolejna kompromitacja

Precz antyszczepionkowcom
Precz antyszczepionkowcom
4 lat temu

Kto nie chce sie szczepić niech zdobędzie zaświadczenie czy opinie lekarską że dla tego przypadku jest to niewskazane ze względów zdrowotnych a reszta biegusiem i nie ma filozoficznych zwolnień głąby bo przez takich ludzi ludzkość upadnie i sama się wpisze na liste zdobywców nagrody Darwina. Ceterum censeo motus anti-vaccine esse delendam .I jest lista obowiązkowych i nieobowiązkowych a na ból dupy nikt wam sie nie kaze szczepic . Uprzedzam komentarze że to dobrze bo ludzie to rak ziemi i cos mi sie wydaje ze to nie 5G stoi za depopulacja tylko antyszczepionkowcy .

greh
greh
4 lat temu

Lecz się bo może być za pózno. Takich bzdur to nigdy nie słyszałem

greg
greg
4 lat temu

Precz z eksperymentami. Sam się zaszczep!!! Ale nie wodą czy solą fizjologiczną. Najlepiej przyjmij wszystkie szczepionki jakie chcesz dla Polaków kupić.

Ciacho
Ciacho
4 lat temu

Każdy jest wolnym człowiekiem i wybierze czy się zaszczepi czy nie. No chyba ze żyjemy w kraju gdzie nie przestrzega się praw człowieka.
Jednego nie rozumiem, obaw zaszczepionych przed nieszczepionymi osobami. Jeżeli jest zaszczepiony jego organizm jest odporny to czemu się obawiają zarażenia od nieszczepionych? To jest absurd

MisjonarzWierzb
MisjonarzWierzb
4 lat temu
Reply to  Ciacho

Chodzi o osoby, które mają przeciwwskazania do szczepienia (czyli nie mogące się zaszczepić z poważnego powodu, nie teorii spiskowej). Wtedy reszta społeczeństwa szczepiąc się tworzy zbiorową odporność i powstrzymuje choroby przed rozprzestrzenianiem się. Dlatego pan Szymon w innej wypowiedzi nazywa to aktem solidarności.

MisjonarzWierzb
MisjonarzWierzb
4 lat temu

Dziwi mnie oburzenie ludzi, którzy żyją w Polsce (zakładam, że to większość z wypowiadających się tutaj osób). W kraju w którym obowiązkowe szczepienia już są wprowadzone. Nie mówimy o czymś nowym. A jak jest na świecie? można sprawdzić tutaj:
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/jak-wyglada-obowiazek-szczepien-w-roznych-krajach/

zjeb
zjeb
4 lat temu

dupe se zaszczep kretynie!

mark
mark
4 lat temu

Artykuł nie przedstawia prawdziwych poglądów Szymona Hołowni. Wielokrotnie SH mówił, że ona korzysta z obowiązującego kalendarza szczepień, nie jest w gestii prezydenta wprowadzanie tutaj zmian na +-. I NIE BEDZIE ZMUSZAŁ nikogo do szczepień na Covid itd.

seba
seba
4 lat temu

temu panu juz podziekujemy moze warto glosowac na tego co juz go 2 razy aresztowali skora tak przeszkadza wladzy moze sie okazac dobrym kandydatem

Asia
Asia
4 lat temu

Przez chwilę brałam go pod uwagę… no cóż zostaje Pan Bosak , myślę że warto dać mu szansę. Chce być wolną Polką, mieć wybór, czy się szczepić czy nie, czy nosić maseczkę czy nocnik na głowie, pewnie jak Pan Hołownia zostanie prezydentem to w tej kwarantannie zgnijemy….i jeszcze w tych przeklętych maseczkach….

Jivhrealk
3 lat temu

dj yahel viagra donde comprar viagra online www acheter viagra freehostp com

Kmrfgome
3 lat temu

acquisto viagra online italia https://purevigra.com viagra online packstation

Devkalmom
3 lat temu

viagrapharmacy viagra online sales australia vardenafil vs viagra

Fdbvalmom
3 lat temu

lowest prices online pharmacy sildenafil where can i purchase viagra sildenafil online for sale

Jgscrealk
3 lat temu

essay 9 grade skydiving science coursework help essay on self help is the best help

Fsfadupt
3 lat temu

help me write my research paper term papers help help writing a narrative essay

Fnrhadupt
3 lat temu

paying for viagra with paypal low cost brand viagra generic viagra reviews forum

Dvscalmom
3 lat temu

organizing a research paper do assignments for money homework now

Fsfgadupt
3 lat temu

buy viagra online australia viagra sales aurtarlia buying viagra online in australia

Jgsvrealk
3 lat temu

viagra uk buying viagra online australia without prescription how to purchase viagra

Dvncalmom
3 lat temu

buy 10 mg cialis black cialis generic cialis quick shipping

Biexhasp
3 lat temu

radeon software adrenalin 2020 size software intern winter 2020 besides software engineering pre drawing beyond software architecture pdf ;2020 software requirements . virtual dj software 2020 download between software the office programa , what drawing program does drawfee use . 2020 design software phone number software predictions 2020 who software computer drawing for cnc programming ! what drawing program should i use free office software names data recovery software free 2020 like software video software 2020 dnd get loan for software need loan, best open office software for mac . office utility software re software difference between software and firmware who is senior software engineer .

Khedgome
3 lat temu

cialis and viagra canadian viagra online order viagra sydney australia

Fgnsalmom
3 lat temu

cialis with no prescrption cialis self life cialis on ebay

Fbsbadupt
3 lat temu

viagra or cialis or levitra trial generic cialis 10mg 30 pills cialis sales