fbpx
 

Polska jako pierwsza dostanie szczepionkę na COVID-19 z USA?

Czeka Polaków wkrótce “piękna niespodzianka”?

Prezydent Polski Andrzej Duda i Prezydent USA Donald Trump zostali zapytani na konferencji prasowej- czy jest szansa, by Polska uczestniczyła w opracowywaniu i uzyskała wczesny dostęp zarówno do szczepionki, jak i leków na koronawirusa.

Odpowiedź Donalda Trumpa brzmiała:

“pracujemy bardzo mocno nad jednym i drugim, znajdujemy świetne odpowiedzi. Myślę, że czeka nas bardzo fajna i piękna niespodzianka, szybciej niż mogliście się państwo spodziewać”

zarówno z punktu widzenia pomocy, jak i z punktu widzenia opieki nad Polakami, kiedy już będziemy mieli tę szczepionkę” – “Myślę, że będzie to bardzo szybko” 

Andrzej Duda odpowiedział: 

“w oczywisty sposób zakładam, że biorąc udział w pracach badawczych i tym samym będąc współtwórcami tych leków i szczepionek, Polacy będą mogli liczyć na to, że będą one dostępne dla Polaków jak najwcześniej”- Dodał, że taka jest jego intencja we współpracy z USA, aby jak najszybciej doprowadzić do tego, żeby szczepionki na koronawirusa były dostępne dla Polaków i innych społeczeństw.

TVP Info podało, że posiada nieoficjalne informację, że Polska, jako pierwsza zostanie zaopatrzona w szczepionkę na koronawirusa. 

Zobacz także 👇

Rządowa propaganda a fakty.

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Brawurowa akcja lubuskiej policji - pirat drogowy ukarany!

śr. lip 1 , 2020
Na stronie http://www.lubuska.policja.gov.pl/ zamieszczono opis “mrożącej krew w żyłach sytuacji”, pt.: PRZEJAŻDŻKA, KTÓRA MOGŁA ZAKOŃCZYĆ SIĘ TRAGEDIĄ. NA WOZIE MAŁE DZIECI. Poniżej zapis ze zdarzenia. “…Mieszkaniec powiatu żarskiego poruszał się traktorem bez ważnych badań technicznych, jechał drogą krajową K-12, na której panuje duży ruch. Mężczyzna na wozie przewoził dwoje małych […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x