fbpx
 

Badania wpływu szczepionki na zapalenie mięśnia sercowego u nastolatków.

W USA eksperci będą badać przyczyny ponad 300 potwierdzonych przypadków zapalenia mięśnia sercowego u nastolatków po otrzymaniu szczepionek mRNA.

Celem jest ustalenie, czy szczepionki mRNA powoduje zapalenie mięśnia sercowego, a także zapalenie osierdzia (zapalenie osierdzia).

Izrael jest pierwszym krajem, który zidentyfikował ten problem.

 W Stanach Zjednoczonych szczepionka firm Pfizer i Biontech jest jedyną szczepionką mRNA podawaną nastolatkom w wieku 12 lat i starszym.

źródło: https://radioh.no/eksperter-gransker-hjerteproblemer-hos-vaksinerte-tenaringer/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR33zK2H-XfpJgYD_F9t6gRkJUl3gS-H_G-bRekj1RugHjm3SQ9C4Gi7DyI

W USA jedną dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 otrzymało ponad 163 mln osób na 328 mln obywateli . Około 4,5 mln z tej grupy to osoby wieku od 12 do 18 lat. Najmłodszych szczepi się preparatem firmy Pfizer-BioNTech od maja tego roku.

Na zapalenie mięśnia sercowego w całej populacji choruje około 10 do 20 osób na 100 tys.

Objawy to: zmęczenie i ból w klatce piersiowej, arytmia i zatrzymanie rytmu serca.

Zapalenie mięśnia sercowego to dolegliwość, która najczęściej pojawia się na skutek różnego rodzaju infekcji wirusowych lub bakteryjnych oraz reakcji alergicznych.

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Marek Majcher - Czujny, zatrzymany w Radomiu (wideo).

sob. cze 26 , 2021
W dniu wczorajszym w Radomiu odbyły się obchody 45. rocznicy Czerwca 76. Przypomnijmy – po ogłoszeniu przez rząd Piotra Jaroszewicza drastycznych podwyżek cen na ulice wyszły tłumy mieszkańców miasta. Łącznie kilkadziesiąt tysięcy ludzi, które dokonały m.in. podpalenia budynku komitetu wojewódzkiego PZPR. Miasto zostało całkowicie spacyfikowane przez liczne oddziały ZOMO. Władze […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x