| |

Prezydent Siemianowic Śląskich przeciwnik segregacji sanitarnej, dołączył do ruchu zjednoczonych Polaków.

Rafał Piech prezydent Siemianowic Śląskich zajął swoje stanowisko dotyczące segregacji sanitarnej oraz przymusu szczepień.

25 września 2021 r. w Siemianowicach Śląskich odbył się marsz “zdrowia, wolności i godności”, w którym wzięli udział działacze z Polski oraz mieszkańcy. Większość z nich od ponad półtora roku pokazuje stanowczo sprzeciw wobec obecnej sytuacji na ulicach wielu miast.

Środowiska wolnościowe, antysystemowe, ubiegające się o poszanowanie swoich praw pod hasłem zjednoczenia od samego początku w różnych warunkach pogodowych, często narażeni na bezprawne praktyki, postępowania sądowe, zatrzymania i różnego rodzaju represje, czynnie biorą udział w wydarzeniach antyobostrzeniowych, przeciw segregacji  i przymusowi szczepień.

Prezydent Siemianowic Śląskich pierwszy raz przyłączył się do ruchu zjednoczonych Polaków. Rafał Piech stał się twarzą inicjatywy “Polska jest jedna”, która jest kolejnym ruchem zasilającym i popierającym środowisko wolnych ludzi.

Po marszu odbyły się ze wsparciem i akceptacją uczestników przemowy nie tylko prezydenta ale również m.in. samorządowców, lekarzy i prawników.

Rafał Piech dał przykład na całą Polskę jak gospodarze miast oddolnie przejmując stanowiska w gminach mogą przeciwstawić się szkodliwym praktykom. Pokazał swoje bezkompromisowe stanowisko.

Zaapelował:

“Dzisiaj jest czas, kiedy każdy z nas musi wstać z fotela. To jest ten moment, za pół roku będzie już za późno. Nie będziemy mówili o wolnej Polsce, nie będziemy mówić o wolny świecie. Dzisiaj musimy się zmobilizować siłą milionów Polaków i powiedzieć segregacji sanitarnej nie. Dzisiaj musimy się łączyć, za pół roku będzie późno.”

 

“Dzisiaj z miasta Wojciecha Korfantego, z Siemianowic Śląskich płynie głos na całą Polskę, głos oddolny. To właśnie dzisiaj tworzy się siła, której zadaniem będzie rozpalić do działania i połączyć miliony Polaków. Do niedawna wszyscy byliśmy rozbici i podzieleni. Dzisiaj nadszedł czas, abyśmy wszyscy połączyli siły i zaczęli działać ponad podziałami. Dlatego, że Polska jest jedna.”

 

“Jesteśmy tutaj dzisiaj aby walczyć o wolność, o nasze prawa. Przede wszystkim po to, żeby walczyć z segregacją sanitarną. Obiecywano nam, że nie będzie przymusu szczepień. A jaka jest różnica pomiędzy przymusem bezpośrednim, a pośrednim? Jeżeli osoba, która boi się i obawia przyjąć ten preparat, już za chwilę będzie miała problemy w pracy, nie będzie mogła wejść do urzędu, szpitala, sklepu, kościoła czy restauracji. Czy to nie jest przymus? To jest przymus pośredni.”

 

“My nie jesteśmy przeciwnikami szczepień, nie byliśmy i nie będziemy. Obawiamy się przyjąć ten preparat, nie wiemy jakie będą konsekwencje, jakie będą skutki za miesiąc, za dwa czy za kilkanaście. Tego nie wiemy. Działamy ponad podziałami i mamy jeden cel. Tym celem jest walka o wolność, o nasze prawa i walka z segregacją sanitarną.”

 

“Dzisiaj jest czas, kiedy każdy z nas musi wstać z fotela. To jest ten moment, za pół roku będzie już za późno. Nie będziemy mówili o wolnej Polsce, nie będziemy mówić o wolny świecie. Dzisiaj musimy się zmobilizować siłą milionów Polaków i powiedzieć segregacji sanitarnej nie. Dzisiaj musimy się łączyć.”

Zjednoczeni Polacy czekają na kolejnych prezydentów miast, którzy odważą się przeciwstawić segregacji sanitarnej.

Po zakończonych wydarzeniach odbył się piknik Kamracki, gdzie wolni ludzie spędzili ze sobą czas w przyjemnej scenerii rozmawiając o wolnej i niepodległej Polsce oraz ustalając przyszłe działania.

 

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments