fbpx
 

Edyta Górniak odważnie o koronaterrorze i przymusie szczepień!

11
Spread the love

Edyta Górniak, słynna piosenkarka była gościem w telewizji WRealu24.

Rozmowa z red. Marcinem Rolą toczyła się głównie wokół koronawirusa.

Pani Górniak zauważa nieuzasadnioną histerię wokół koronawirusa. Histeria jest nakręcaną propagandą:

“Sytuacja, która sparaliżowała cały świat, zastała mnie w Stanach. Nie spodziewałam się, że to wszystko tak szybko sparaliżuje trzeźwość umysłu ludzi. Przyleciałam do Polski ostatnim samolotem.

Cały czas zastanawiałam się, czy nie zostać. Moja podróż była bardzo spokojna, normalna. Ludzie byli skoncentrowani na bezpieczeństwie. Przyleciałam do Polski i zobaczyłam, jak ludzie się czują. Byłam zdruzgotana.

Kocham ludzi, całe życie oddałam ludziom, poświęcam życie, zdrowie, życie osobiste po to, aby budować ich życie, ich wartości, ich wrażliwość.

Nie wzięłam pod uwagę tego, jak te wirusy, mocno promowane teraz, są drapieżne. […] Zauważyłam tendencje do przerysowania, wmawiania ludziom pewnych rzeczy.

Jeśli jest na świecie sytuacja zagrożenia, to ludzie powinni uspokajać innych, a nie zastraszać.

Strach rozprzestrzenia się szybciej niż jakikolwiek wirus. On paraliżuje świadomość i rozsądek. Teraz należy promować zdrowie, czego się nie robi. Mam wrażenie, że zabroniono nam żyć zdrowo. […]

Świat został wyprasowany żelazkiem. Ludziom kazano się bać, zamiast ich podtrzymywać na duchu, uświadamiać w sposób świadomy. […]

Przeraziło mnie przygnębienie ludzi, jak się siebie boją. Skutki tego są potworne w każdym aspekcie.

Dla większości ludzi ważniejsze są pieniądze i ekonomia świata. Ja od zawsze byłam osobą, która starała się żyć mikro i makro. Niezależnie od wielkich wydarzeń, zaszczytów, patrzyłam też zawsze mikro. Jak wysiadałam z przysłowiowej limuzyny i wysiadałam przy stokrotce, to zatrzymywałam się przy tej stokrotce na 15 min …”

Artystka pokusiła się nawet o ocenę skąd wirus pochodzi.

Uważa, że stoją za tym globaliści, którzy dodatkowo wykorzystują koronaterror do tresury ludzi, vide maseczki.

“Zdecydowanie ktoś za tym stoi. Globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia. Niewiele ludzi się zastanawia, ile w tym mądrości, sensu.

Czy maseczka uchroni nas przed zarazkami, czy w przypadku astmy odbierze resztki zdrowia? Ludzie codziennie umierają na zawał serca, odbierają sobie życie. O tym się nie mówi, bo teraz jest program na coś innego.”

Pani Górniak jest zwolenniczką dobrowolności szczepień. Nie pozwoli na eksperymenty medyczne na sobie ani na swoim dziecku:

“Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić. Jeśli to oznacza zagładę, to trudno.

Nie mam możliwości weryfikacji i wiedzy, co zostaje mi wstrzyknięte. Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu.

Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają.

Cały wywiad:

Kris

11 thoughts on “Edyta Górniak odważnie o koronaterrorze i przymusie szczepień!

  1. No jak ?! można poważnie traktować taką osobę jak ta wokalistka ,która nie umie opanować swój środkowy zwierzęcy mózg ten od małp ,dawała sie wykorzystać tylu facetom ,za każdym razem płakała to juz koniec a potem znowu du…dawała .ja jej juz dawno nie słucham ,po za tym może ja kto prosił tak powiedziec ,kto to wie w tym świecie którym żyje , wszystko mozna kupic

  2. Wiedziałem że ani ona mądra, ani rozsądna, uroda i talent wystarcz. Chciał bym powiedzieć że jaka TV takie experty, tylko że to nai TV ani experty.

  3. Dokładnie Edyta, myślę tak samo. Jeśli ktoś chce się zaszczepić to niech to zrobi. nie można nikogo zmuszać do eksperymentalnych zabiegów medycznych, ani w ogóle żadnych zabiegów medycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

WHO chce ograniczenia dostępu do alkoholu podczas pandemii!

nie Maj 10 , 2020
Spread the loveWHO- Światowa Organizacja Zdrowia wzywa do ograniczenia dostępu do alkoholu, a nawet do jego zaostrzenia bez rozluźnień przepisów i ich egzekwowania. Istniejące zasady i przepisy mające na celu ochronę zdrowia i ograniczenie szkód spowodowanych przez alkohol, takie jak ograniczenie dostępu, powinny zostać utrzymane, a nawet wzmocnione podczas pandemii […]
Lodówki na Ceneo.pl