Nasz przepis na miksturę, która pokona każdego wirusa!

Spread the love
Składniki na naszą miksturę:
- 4 żółtka jaj od gospodarza ze wsi, sympatycznego Pana Waldka
- 2 łyżki spirytusu ( jeśli jeszcze znajdziecie na regałach w sklepie, jeśli nie będzie trzeba wybrać się po niego do Japonii)
- cukier jaki chcecie i ile chcecie, według uznania, może być też miód.

Bierzemy 4 jaja i dwie szklanki. Rozbijamy każde jajko i oddzielny białka i żółtka osobno. Białka chowamy do lodówki możliwe, że wykorzystacie je do innych celów. Do żółtek dodajemy cukier może być też miód. Trzepiemy, mieszamy, ucieramy jak kto woli.

Następnie dodajemy spirytusu 2 łyżki. Ponownie chwilę mieszamy. 
Bierzemy ulubiony kieliszek lub inne naczynie, przelewamy. Kosztujemy w ilości w jakiej kto ma ochotę. Zależy czy profilaktycznie, czy podczas choroby.
Jedno jest pewne mikstura jest bardzo zdrowa. Żółtka zawierają wiele cennych składników. Mają działanie przeciwutleniające, przeciwnowotworowe i chroniące serce, działanie osłonowe. Najwięcej właściwości mają spożywane na surowo. Spirytus w połączeniu z żółtkami zabije każde dziadostwo i zaraze. W tym wirusy i bakterie. 
W dodatku mikstura jest smaczna!

Kochani na zdrówko!!!

Author: JKS

4 thoughts on “Nasz przepis na miksturę, która pokona każdego wirusa!

  1. Thanks for the suggestions about credit repair on this particular web-site. The things i would offer as advice to people is usually to give up a mentality that they buy at this point and pay back later. As being a society most of us tend to repeat this for many factors. This includes trips, furniture, in addition to items we really want to have. However, it is advisable to separate one’s wants from the needs. As long as you’re working to raise your credit ranking score you really have to make some trade-offs. For example you may shop online to economize or you can check out second hand outlets instead of high priced department stores intended for clothing.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *