fbpx
 

Nasz przepis na miksturę, która pokona każdego wirusa!

Spread the love
Składniki na naszą miksturę:
- 4 żółtka jaj od gospodarza ze wsi, sympatycznego Pana Waldka
- 2 łyżki spirytusu ( jeśli jeszcze znajdziecie na regałach w sklepie, jeśli nie będzie trzeba wybrać się po niego do Japonii)
- cukier jaki chcecie i ile chcecie, według uznania, może być też miód.

Bierzemy 4 jaja i dwie szklanki. Rozbijamy każde jajko i oddzielny białka i żółtka osobno. Białka chowamy do lodówki możliwe, że wykorzystacie je do innych celów. Do żółtek dodajemy cukier może być też miód. Trzepiemy, mieszamy, ucieramy jak kto woli.

Następnie dodajemy spirytusu 2 łyżki. Ponownie chwilę mieszamy. 
Bierzemy ulubiony kieliszek lub inne naczynie, przelewamy. Kosztujemy w ilości w jakiej kto ma ochotę. Zależy czy profilaktycznie, czy podczas choroby.
Jedno jest pewne mikstura jest bardzo zdrowa. Żółtka zawierają wiele cennych składników. Mają działanie przeciwutleniające, przeciwnowotworowe i chroniące serce, działanie osłonowe. Najwięcej właściwości mają spożywane na surowo. Spirytus w połączeniu z żółtkami zabije każde dziadostwo i zaraze. W tym wirusy i bakterie. 
W dodatku mikstura jest smaczna!

Kochani na zdrówko!!!

Elwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Opowiadanie pulp political fiction: "Ciasna korona wirusów".

nie Mar 8 , 2020
Spread the loveOpowiadanie pulp political fiction Lato roku 2020 było wyjątkowe. Od kiedy pewnej deszczowej soboty 7 marca prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę „o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa” wiele się zmieniło. Niektórzy mówią, że wszystko. Ustawa od razu – a właściwie to jeszcze zanim formalnie […]
Lodówki na Ceneo.pl