fbpx
 

PISMO GIS: środki do dezynfekcji nie są przeznaczone dla dzieci!

1
Spread the love

Stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego przedstawione w piśmie. Środki do dezynfekcji nie były i nie są przeznaczone dla dzieci z uwagi na szkodliwy skład chemiczny i wystąpienie negatywnych skutków zdrowotnych!

“Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca stosowania środków do dezynfekujących do rąk w stosunku do dzieci, zwłaszcza młodych, do 6 roku życia. Powyższe podyktowane jest obawą występowania negatywnych skutków zdrowotnych u dzieci, w tym reakcji uczuleniowych. Produkty biobójcze przeznaczone do dezynfekcji nie posiadają szczególnych wytycznych, zastrzeżeń, czy zapisów dotyczących małych dzieci. Żaden produkt biobójczy nigdy nie był i nie jest przeznaczony dla dzieci z uwagi na jego skład chemiczny!”- czytamy w piśmie:

Zobacz także 👇

Rodzice nie chcą restrykcji w szkołach- oświadczenie!

Elwe

One thought on “PISMO GIS: środki do dezynfekcji nie są przeznaczone dla dzieci!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Antifa.com stoi za Joe Bidenem.

nie Wrz 6 , 2020
Spread the loveTwitter zablokował  możliwość umieszczenia linku „antifa.com”. Adres “antifa.com” przekierowywuje do oficjalnej witryny kampanii Joe Bidena. https://joebiden.com/.  Joe Biden jest głównym rywalem Donalda Trumpa w nadciągających wyborach prezydenckich w USA. Na początku tego tygodnia wielu komentatorów zauważyło, że opublikowany adres URL „antifa.com” przekierowywał ludzi do oficjalnej witryny kampanii Biden. […]
Lodówki na Ceneo.pl