Pokrzywdzony przez pandemię użył broni. Sprzedawca zmuszał go do założenia maski.

Pokrzywdzony przez pandemię użył broni. Sprzedawca zmuszał go do założenia maski.

Spread the love

USA: pokrzywdzony z powodu pandemii 35-letni Adam Z. strzelił bez obrażeń do sprzedawcy, który kazał mu założyć maseczkę. Doszło również do strzelaniny między mężczyzną, a policją.

Adam Z. w piątek 31 lipca udał się do jednego sklepów w Bethlehem w Pensylwanii na północy Stanów Zjednoczonych. Po nakazie założenia maski miał wziąć dwa cygara i pójść do samochodu, z którego wyjął pistolet i oddał dwa strzały. Jednen w powietrze, drugi w stronę sprzedawcy, który nie doznał obrażeń.

35-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy dzień po użyciu broni, w swoim domu w Slatington. Podczas próby zatrzymania między mężczyzną, a policjantami wywiązała się strzelanina. Adam Z. postrzelił jednego z funkcjonariuszy. Sam także został ranny w nogę i pośladek. Aktualnie mężczyzna przebywa w szpitalu.

Jum Martin prawnik 35-latka oświadczył, że mężczyzna nie radzi sobie ze stanem pandemii. Kilka dni przed incydentem stracił pracę z powodu kryzysu wywołanego COVID-19. Dodatkowo sąd odebrał mu prawo do opieki nad dzieckiem.

Kropką nad “i” miało być zachowanie sprzedawcy w stosunku do klienta, który następnie użył broni.

Stan pandemii przyczynił się do tragedii wielu ludzi. Ludzie są coraz bardziej świadomi sytuacji jaka ma miejsce na skalę globalną. Im większy przymus tym większy opór rodzi się w każdym zakątku świata. Osobista krzywda mężczyzny mogła mieć wpływ na jego zachowanie i nieuzasadnione użycie broni.

W wyniku strzelaniny narażonych na utratę życia lub zdrowia było siedmiu policjantów. Z tego powodu Adam Z. usłyszy siedem zarzutów usiłowania zabójstwa, usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia wobec rannego policjanta, a także zarzuty napaści, usiłowanie zabójstwa sklepikarza, rabunek i przestępstwo z nieuzasadnionym użyciem broni.

Video 👇

Zobacz także 👇

Łukaszenka nie będzie tańczył do banksterskiej melodii.

Koronawirus Zagrożenia