fbpx
 

W objęciach paranoi

Spread the love
(pixabay)

To co się dzieje w ostatnich dniach w Polsce jest dowodem na to, że rządzi nie parlament, nie prezydent, nie rząd, nie sądy, a media. A te opanowała pandemia paranoi, którą zarażane są kolejne grupy.

Najpierw padło na posłów, którzy w pośpiechu, bez czytania, uchwalili ustawę “stan wojenny plus”, choć zdania konstytucjonalistów są podzielone. Można znaleźć takie uwagi, że ustawa łamie prawa obywatelskie i konstytucyjne wolności. Ewa Łętowska, była rzecznik praw obywatelskich, nie zostawia na ustawie suchej nitki nazywając ją “samowolą i opresją pod szyldem troski o ochronę zdrowia”.

Ludzie nie pozostawali w tyle, zwykli Polacy dostali amoku i ruszyli wykupować już nie tylko nic nie dające maseczki, ale przypomnieli sobie czarne karty z polskiej historii i zrobili zapasy mąki, cukru i makaronów wystarczające na przetrwanie nawet nawałnicy bolszewickiej.

Dzisiejsze wydarzenia stanowią jednak nowy etap. Przyjęta przez Sejm ustawa nie weszła w życie, a już władza ogranicza wolności Polaków. Tak było dzisiaj w Lwówku Śląskim, gdzie policjanci zrobili obławę i zatrzymali podróżujących samochodem Polaków tylko dlatego, że ktoś zadzwonił i doniósł, że mogą być nosicielami koronawirusa. 21-letnia kobieta jest przymusowo przetrzymywana w szpitalu.

W Warszawie za to aresztowano dzisiaj… pociąg. Jeden z pasażerów Pendolino podzielił się swoimi obawami dotyczącymi stanu zdrowia innych osób podróżujących pociągiem. Cały skład został zatrzymany, nikt nie mógł wyjść na peron. Każdy z pasażerów został spisany przez policję, a cały pociąg zdezynfekowano. Mimo że nie znaleziono śladu koronawirusa.

Psychoza postępuje i niestety można tylko czekać na ofiary nie wirusa, a paranoi, która jak na razie jest od niego dużo groźniejsza.

pas

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Szokująca teoria o koronawirusie- Marek Jakubiak

pt Mar 6 , 2020
Spread the loveByły poseł, przedsiębiorca- browarnik Marek Jakubiak w telewizji WRealu24 przedstawił szokującą teorię dotyczącą koronawirusa. Według Marka Jakubiaka Chińczycy to podstępny naród. Wykreowali koronawirusa, aby przejąć aktywa europejskie. Chiny to jedyne państwo, które ma “żywą gotówkę”. Ma jej tak dużo, że nie ma w co inwestować. Postanowili poprzez pandemię […]
Lodówki na Ceneo.pl