fbpx
 

Koronawirus- rośnie liczba potwierdzonych przypadków

Na obecny moment mamy 150 potwierdzonych przypadków. 3 osoby zmarły, 13 osób wyzdrowiało.

Minister Zdrowia spodziewa się w ciągu tygodnia cztero cyfrowej liczby chorych osób na koronawirusa.

Minister poinformował ponadto, że w Polsce funkcjonuje obecnie 70 karetek obierających wymazy od pacjentów w miejscu ich przebywania. To ma zmniejszyć kolejki w szpitalach i placówkach medycznych.

Pamiętajmy aby ograniczyć nasze wyjścia z domów do minimum. Zachowywać bezpieczeństwo i higienę. Dzięki pozostanie w domach możemy realnie ograniczyć liczbę zachorowań.

The Guardian poinformował, że epidemia koronawirusa potrwa w Wielkiej Brytanii do następnej wiosny. Może także doprowadzić do hospitalizacji 7,9 miliona osób. Portal powołuje się na dane, które wyciekły z tajnej odprawy Public Health England (PHE) dla wyższych urzędników NHS. Jak będzie u nas zależy w dużym stopniu od naszego podejścia.

JKS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Cały majątek George Sorosa. W nim ośrodek badań w Wuhan.

pon. mar 16 , 2020
Soros to multimiarder, najsłynniejszy spekulant, który trzęsie rynkami finansowymi państw i świata. Najsłynniejsze jego “dokonanie” to obalenie funta brytyjskiego w 1992 r. i wydrenowanie przez to brytyjskich podatników z 6 mld USD. Soros atakował rynki finansowe na całym świecie. Jest znienawidzony od Węgier aż po Malezję, gdzie został nawet nazwany […]
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x