fbpx

Czy Mateusz Morawiecki nas “dojedzie”?

  • Kris
  • 29 marca, 2020

Kryzys gospodarczy, który już dotyka nas wszystkich, zmusza do radykalnych działań. Rząd Morawieckiego z wielką pompa ogłosił “tarczę antykryzysową”. Po tygodniach wnikania w szczegóły okazało się, że jest to program zabezpieczający interesy banków a nie obywateli, drobnej i małej przedsiębiorczości.

Liderem obrony rodzimej przedsiębiorczości staje się Paweł Tanajno. Kandydat na prezydenta w poprzednich i w tych wyborach. Kandydat Ruchu Kukiz w wyborach parlamentarnych do sejmu w 2015 r., przedsiębiorca, zwolennik demokracji bezposredniej.

Tanajno stworzył 70 tys społecznośc na Facebook-u, która jest oburzona działaniami rządu.

W nagraniu poniżej, razem z mecenasem Jackiem Wilkiem przedstawiają plan działania:
Przedsiębiorcy mają zaprzestać płacenia danin publicznych powołując się na ustawę dnia 22 listopada 2002 r. o wyrównywaniu strat majątkowych wynikających z ograniczenia w czasie stanu nadzwyczajnego wolności i praw człowieka i obywatela.
Następnie występują z pozwem zbiorowym wobec rządu za pośrednictwem kancelarii Jacka Wilka. Bez opłat wstępnych, na zasadzie “success fee”, czyli procentu od ewentualnej wygranej.

https://www.facebook.com/pawel.tanajno/videos/3041919729207248/
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Czy Mateusz Morawiecki nas “dojedzie”? Posted in Pieniądze, Polityka, ZagrożeniaTagged #niepłacę #strajk #Tanajno […]

trackback

[…] Czy Mateusz Morawiecki nas “dojedzie”? […]

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco

Zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na Facebooku, budujemy dużą społeczność niezależnych ludzi o poglądach wolnościowych i niezgadzających się z patologią społeczno -administracyjną w naszym Państwie.

Dołącz do grona obserwujących i bądź na bieżąco z naszymi działaniami.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x