|

Polski polityk obronił Polaków przed niepotrzebnym zaszczepieniem.

A jak to było ze szczepieniami na świńską grypę w 2009 r.?

Wszystkie kraje Unii Europejskiej kupiły szczepionkę przeciw A(H1N1)v – z wyjątkiem Polski.

I wszystkie później tego żałowały.

Szczepionki stały się dostępne dopiero w listopadzie 2009 roku, kiedy zachorowania na świńską grypę zaczęły wygasać. Między innymi dlatego, rządy wielu państw europejskich miały z tym kłopot.

Na przykład Francja zamówiła szczepionek za 860 mln euro, skorzystało 5 proc. obywateli.

Włosi – 184 mln euro, skorzystało 4 proc. obywateli.

Niemcy – 417 mln euro, skorzystało 10 proc. obywateli.

Były problemy ze zwrotem nie użytych szczepionek firmom farmaceutycznym.

Firmy farmaceutyczne nie odpowiadały za powikłania poszczepienne. Rząd Szwecji musiał wypłacić milionowe odszkodowania tym, którzy nabawili się narkolepsji w wyniku zaszczepienia.

Ówczesna minister zdrowia ( 2009 r.)  Ewa Kopacz podjęła odważną i zbawienną dla kieszeni i zdrowia Polaków decyzję o nie kupowaniu szczepionek na świńską grypę.

W poniższym materiale jest atakowana przez Monikę Olejnik występującej w roli dziennikarki.

Monika Olejnik:  “…dlaczego minister zdrowia nie ufa specyfikom, których dziesiątki milionów kupiły już inne europejskie kraje…”

Ewa Kopacz: “Jesteśmy w Polsce. Mamy inne wymagania i inne standardy….

…Pani chce, żeby rząd przejmował odpowiedzialność za firmy farmaceutyczne. Gratuluję!…”

 

 

 

W kolejnym materiale minister Kopacz reprezentowała interesy Polaków w programie Siekielskiego. Adwokatem interesów firm farmaceutycznych był lekarz i poseł, jeszcze wcześniej minister zdrowia Marek Balicki.

Historia przyznała rację pani Ewie Kopacz.

W 2010r.  członkowie Komisji ds. Społecznych, Zdrowia i Rodziny Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy (ZPRE). oświadczyli, że :

“Polska słusznie nie zakupiła szczepionek przeciwko grypie A/H1N1, nie ulegając w tej kwestii presji firm farmaceutycznych”.

 

 

Jane Burgermeister sugeruje, że Polski Rząd zapłacił za to cenę. Kilka dni po tym jak Ewa Kopacz przedstawiła dowody na szkodliwość szczepionki, podczas zebrania w parlamentarnego Rady Europy, w tajemniczych okolicznościach 96 członków rządu i armii zginęło w katastrofie samolotu.

https://www.czujny.pl/jane-burgermeister-falszywa-pandemia-who-szczepienia-tajemnicza-katastrofa-rzadu-polskiego-video/?preview_id=1290&preview_nonce=9d3fd6c10e&_thumbnail_id=1294&preview=true

 

Similar Posts