|

Redaktor Marek Majcher wyrzucony z pociągu! Grzegorz Hercuń zatrzymany.

8 maja 2021 roku, w pociągu Express Inter City relacji Warszawa – Kraków, redaktor Marek Majcher został zaatakowany przez pracowników IC. Powodem ataku był brak maseczki u redaktora, z noszenia której jest on zwolniony. Mimo, iż pracownikom okazał on zwolnienie dobrowolnie, do kontroli czego nie są uprawnieni. To nie wystarczyło- pracownicy IC zatrzymali pociąg na stacji w Opocznie i wezwali policję.

Uciążliwość dla pasażerów – przyczyna zatrzymania pociągu.

Pomimo, iż redaktor Majcher nie prowokował konfliktu, pokazał zaświadczenie zwalniające go z noszenia maseczki, pracownik pociągu zaczął krzyczeć, że jest “rozrabiaką pociągowym, znanym na całą Polskę”. Doszło do wymiany zdań. Jednak Marek nie był agresywny i wydawało się, że sprawa została pokojowo zakończona. Zaczęto przesadzać ludzi pod pretekstem “zagrożenia epidemicznego”.

 

Socjotechnika stosowana wobec ludzi działa.

Warto tu dodać, że większość osób znajdujących się w pociągu również atakowała redaktora z powodu braku maseczki na jego twarzy. Czyż plan się nie wypełnia? Obywatele atakują obywateli za brak maseczki. Które to według badań klinicznych nie zapobiegają transmisji wirusa.

Słusznym w tym miejscu wydaje się zamieszczenie komentarza, jednego z czytelników portalu Czujny.pl, zamieszczonego pod jednym z naszych postów:
“Foliarze przeczytają, Kałwidioci już wiedzą wszystko (bo w tv mówili).

Odsiewanie ziarna od plew. test na inteligencję… 

Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego ustalenia przez organizatorów tego „tańca śmierci” kogo zamordować, a kogo zachować przy życiu!

Podczas wcześniejszych prób depopulacji (w czasie II wojny światowej), selekcji kto „do roboty”, a kto „do gazu” dokonywał na rampie kolejowej obozu koncentracyjnego niemiecki żołdak. Na podstawie wyglądu więźniów decydował on o ich życiu i śmierci. Ta metoda selekcji jest współcześnie nie do powtórzenia z powodu głównie skali planowego ludobójstwa.

Samozwańczy „liderzy ludzkości” (żydowska światowa mafia) wymyślili więc metodę selekcji prostszą, tańszą i „samoobsługową”. Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku. Jak takie osoby wyłonić z całej ludzkiej populacji w sposób tani, szybki i pewny?

Metoda test genialnie prosta!

Należy za pomocą mediów światowych rozpowszechnić jakieś prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania i zobaczyć, którzy ludzie dali się na ten szwindel nabrać.

Na przykład nazwać kowidem grypę sezonową i nałgać w telewizorach, że jest to śmiertelna zaraza! Aby dać ludziom mądrym szansę na właściwą ocenę sytuacji, wszelkie informację służące do weryfikacji kłamstwa są łatwo dostępne, naukowcy i lekarze demaskujący oszustwo kowidowe są dopuszczani do mediów (nawet rządowych, patrz „Warto rozmawiać” w polskiej telewizji), media internetowe są im bez specjalnych przeszkód udostępniane.

Słowem ilość statystyk, opinii i publikowanych badań jest tak ogromna i ogólnie dostępna, że każdy człowiek który ma choć trochę oleju w głowie, od razu połapie się, że ktoś próbuje go zrobić w konia!

Ale ludzie głupi, leniwi intelektualnie, nie potrafiący wyciągać logicznych wniosków z prostych faktów, uwierzą w każdą brednię o ile zostanie ona odpowiednio nagłośniona przez media! I właśnie tacy ludzie których jest zdecydowana większość, w telewizyjne brednie uwierzyła na znak czego pozakładała na twarze cuchnące szmaty, choć niezliczone badania pokazują, że szmaty te przed niczym nie chronią, natomiast stwarzają poważne zagrożenie dla zdrowia i życia!

I znów milionom ludzi na całym świecie nie chciało się sięgnąć po naukowe opracowania, które są ogólnie dostępne, tylko ślepo uwierzyła prymitywnemu kłamstwu mediów, tym razem dotyczącemu noszenia masek! Kto się dał nabrać na telewizyjną „pandemię”, jednocześnie oblał egzamin z inteligencji i tym samym wydał sam na siebie wyrok śmierci. Ci nieszczęśnicy tłoczą się teraz w kolejkach do rzeźni (zwanych obecnie punktami szczepień), oszukani powtórnie, tym razem w ten sposób, że proponowane im trucizny nazwano szczepionkami, które zapewnią im prawie, że nieśmiertelność!

I w tym wypadku jest to prymitywne kłamstwo bardzo łatwe do zdemaskowania przez każdego osobnika, który ma więcej zwojów mózgowych niż kura! Selekcja populacji świata w celu wyłonienia durni przeznaczonych do depopulacji przebiega bardzo sprawnie i nie ma takiej siły, która by ją powstrzymała!

Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kowidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia! ~ Anthony Ivanowitz”.

Marek Majcher zgłasza prośbę zabezpieczenia dowodu przestępstwa.

Podczas wieczornej transmisji na portalu facebook, redaktor zadzwonił na policję. Prosił o zabezpieczenie nagrania z monitoringu znajdującego się w pociągu. Pomimo, iż wniesienie oskarżenia z powództwa cywilnego, będzie już spokojną procedurą, zabezpieczenie monitoringu było sprawą pilną. Zwłaszcza, że znaleźliśmy się w posiadaniu dokumentu, który świadczy o planowanych represjach wobec redaktora Majchra. Możemy się domyślać, że działania podjęte w pociągu wobec Marka Majchra nie były przypadkowe.

Nasilające się represje wobec osób walczących o wolność.

Marek Majcher, nie jest jedyna osobą niewygodną dla systemu. Trzy dni temu zatrzymany został dziennikarz Niewygodnych Faktów – Szymon. Po tym jak dziennikarz, zaproponował funkcjonariuszom policji 15 tyś. euro za podanie swoich danych osobowych, został zakuty w kajdanki i zawieziony na komisariat.

8 maja 2021 roku na terenie Trójmiasta, zatrzymany został Grzegorz Hercuń – Niezależny Obywatel. Podczas spotkania w którym uczestniczył Hercuń, pojawiła się policja. Po krótkiej wymianie zdań i odmowie podania swoich danych, został on zatrzymany i przewieziony na komisariat w Gdańsku. Opis sytuacji znaleźliśmy na profilu Grzegorz Hercuń – Niezależny Obywatel:

 

“Wolni Ludzie!
Grzegorz został zatrzymany i przebywa na komisariacie w Gdańsku. Więcej informacji pojawi się jutro. Grzegorz ma zapewnionych adwokatów i pomoc prawną. Będziemy Was informowali o przebiegu zdarzeń.
Dla tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć live’a, jest on dostępny na naszym fanpage i na kanale YT. W skrócie było tak, że pokojowe spotkanie w parku zakłóciła interwencja policji. Doszło do wymiany zdań. Następnie pojawiła się straż pożarna a podczas powtórnej, późniejszej konfrontacji z policją Grzegorz został poproszony o wylegitymowanie się i odmówił poddania się bezpodstawnym czynnościom. Został wtedy zabrany do radiowozu i odwieziony na komisariat.
Tych, którzy podejrzewają, że Grzegorz był zbyt surowy czy niekulturalny wobec interweniujących służbistów (wykonujących “tylko” rozkazy), informuję i zapewniam, że postawa Grzegorza była prawidłowa, a jak dla mnie wzorowa. Nie złamał żadnego prawa. Każdy z nas ma obywatelski obowiązek stracić cierpliwość i nie musi być uprzejmym wobec służb mundurowych. Kurtuazyjne gadki do niczego nie prowadzą.
Smycz na której trzyma nas system jest sukcesywnie skracana. Ludzie już nie mogą w spokoju spędzić czasu z rodzinami i znajomymi w parku bez wizyt uzbrojonych służb, szukających jakiegokolwiek pretekstu do sprowokowania uczestników – w tym wypadku pokojowego i niepolitycznego zgromadzenia. Jak długo można na to spokojnie patrzeć? Każdemu powinny puścić w tej chwili nerwy.
Jak już wiecie, będziemy Was informowali o przebiegu zdarzeń.
Walter (Strażnicy Wolności)”.

 

 

Similar Posts

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Biszu
Biszu
3 lat temu

Od początku gdy ta plandemia się pojawiła a wraz z nią ta psychoza w TV z wydaje mi się celowymi wpadkami dla przykładu ta sama sala szpitalna w dwóch różnych miejscach na świecie, czy słynne trumny z Włoszech.
Wystarczy też sięgnąć do historii ubiegłego wieku, gdzie już pracowano nad sposobem “depopulacji” dużej części społeczeństwa za pomocą jakiegoś między innymi pandemii wirusa, i tym podobnych.

Agenda 2030 już tuż tuż.

Dawid Fryc
Dawid Fryc
3 lat temu

Nie wiem czy nie wyciągasz zbyt pochopnych wniosków drogi redaktorze mianowicie “Zdecydowali oni, że w pierwszej kolejności trzeba wymordować osoby najgłupsze, gdyż w „nowej normalności” nie będzie z nich żadnego pożytku” pamiętaj że głupimi łatwiej sterować i manipulować, a takich właśnie potrzebuje system, nie inteligentych którzy nie dadzą się oszukać, obawiam się że to my którzy widzimy że coś jest nie tak pójdziemy na odstrzał, nie mówię że szczepionki są dobre, fakt umieraja po nich jakiś odsetek ludzi ale obawiam się że koniec końców mogą one zatrzynsc przy życiu tych którzy zawsze poddadzą się systemowi.

rabiszyn
rabiszyn
2 lat temu

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego aby odetkać rurę w zlewie trzeba skończyć jakieś kursy, zdać egzamin i zdobyć papiery, a aby zostać specjalistą od epidemiologii nic nie trzeba wiedzieć. Co więcej staje się niejako automatycznie mądrzejszym od wszelkich autorytetów medycznych! Bo się ma INTERNET i dostęp do ukrytej PRAWDY i WIEDZY TAJEMNEJ! Jedno jest dobre. Prawo Darwina działa i populacja antyszczepionkowców po COVID spadnie drastycznie.