| |

Wiec kamracki Grunwald 2021

Pierwszy wiec kamracki Grunwald 2021 

W sobotę 28 sierpnia odbył się pierwszy wiec kamracki na Grunwaldzkich polach. Nie są jeszcze znane dokładne dane o liczbie uczestników, jednak nieoficjalnie mówi się o około 4 tysiącach ludzi. Uczestnicy gromadzili się już w piątek, lecz oficjalne otwarcie wiecu odbyło się w sobotę.

Około godziny 18:00 kamraci tłumnie przeszli z grunwaldzkich pól na których rozbili swoje namioty i kempingi, pod grunwaldzki pomnik, i właśnie tam padły bardzo ważne historyczne słowa. Po odśpiewaniu Bogurodzicy i Roty głos zabrał Wojtek Olszański. Padły bardzo ważne i jednocześnie wzruszające słowa.

Wybory samorządowe to będzie próg, który zdobędziemy do legalnego przejęcia państwa. Ja w to święcie wierzę, wy w to wierzcie, nie dajcie się omamić, że to wszystko na nic, że to nic nie da.

Wojtek Olszański który wraz z Marcinem Osadowskim tworzy Niezależną Polską TV  podczas swojego przemówienia zaproponował zawiązanie stowarzyszenia o dumnie brzmiącej nazwie Narodowe Ruszenie Polskie Grunwald, z którą w 2023 roku chce ruszyć do wyborów samorządowych.

Tam na polach tego Grunwaldu urodziła mi się nazwa, dzisiaj skonsultowałem ją z kamratem ze świadomy Bydgoszcz, wybaczcie że to powiem ja. Nie uzurpuję sobie żadnego wodzostwa, żadnego przewodnictwa, żadnej takiej funkcji. Ba! Powiem wam więcej, żeby żadna k**wa żydowska nie powiedziała, że jesteście ludźmi Olszańskiego to ja nawet do tej organizacji nie wstąpię. (…) Tak stawiam sprawę !

Narodowe Ruszenie Polskie Grunwald z taką nazwą kamraci ruszą do wyborów samorządowych jesienią 2023, natomiast Wiec Kamracki stanie się tradycją i od tego momentu będzie odbywać się co roku na polach Grunwaldu.

Obozy koncentracyjne dla nieszczepów budowane są, choć ciężko mi w to uwierzyć, ale życie jest takie szanowni Państwo, że w 1939 roku 28 sierpnia ludzie też nie wierzyli że będzie wojna. Obudzili się 1 września i skończył się ich czas pięknej młodości… zaczął się czas wojny, tak zaczął się czas umierania. Do tego dopuścić nie możemy. Nie ma zgody na to !

Relacje wideo z wiecu kamratów można obejrzeć na kanale Polski Len na YouTube oraz na kanale Mario PL78

Polski Len – YouTube

Mario PL78 YouTube

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wydarzenia.

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Wiec kamracki Grunwald 2021 […]