fbpx
 

Wiec kamracki Grunwald 2021

1

Pierwszy wiec kamracki Grunwald 2021 

W sobotę 28 sierpnia odbył się pierwszy wiec kamracki na Grunwaldzkich polach. Nie są jeszcze znane dokładne dane o liczbie uczestników, jednak nieoficjalnie mówi się o około 4 tysiącach ludzi. Uczestnicy gromadzili się już w piątek, lecz oficjalne otwarcie wiecu odbyło się w sobotę.

Około godziny 18:00 kamraci tłumnie przeszli z grunwaldzkich pól na których rozbili swoje namioty i kempingi, pod grunwaldzki pomnik, i właśnie tam padły bardzo ważne historyczne słowa. Po odśpiewaniu Bogurodzicy i Roty głos zabrał Wojtek Olszański. Padły bardzo ważne i jednocześnie wzruszające słowa.

Wybory samorządowe to będzie próg, który zdobędziemy do legalnego przejęcia państwa. Ja w to święcie wierzę, wy w to wierzcie, nie dajcie się omamić, że to wszystko na nic, że to nic nie da.

Wojtek Olszański który wraz z Marcinem Osadowskim tworzy Niezależną Polską TV  podczas swojego przemówienia zaproponował zawiązanie stowarzyszenia o dumnie brzmiącej nazwie Narodowe Ruszenie Polskie Grunwald, z którą w 2023 roku chce ruszyć do wyborów samorządowych.

Tam na polach tego Grunwaldu urodziła mi się nazwa, dzisiaj skonsultowałem ją z kamratem ze świadomy Bydgoszcz, wybaczcie że to powiem ja. Nie uzurpuję sobie żadnego wodzostwa, żadnego przewodnictwa, żadnej takiej funkcji. Ba! Powiem wam więcej, żeby żadna k**wa żydowska nie powiedziała, że jesteście ludźmi Olszańskiego to ja nawet do tej organizacji nie wstąpię. (…) Tak stawiam sprawę !

Narodowe Ruszenie Polskie Grunwald z taką nazwą kamraci ruszą do wyborów samorządowych jesienią 2023, natomiast Wiec Kamracki stanie się tradycją i od tego momentu będzie odbywać się co roku na polach Grunwaldu.

Obozy koncentracyjne dla nieszczepów budowane są, choć ciężko mi w to uwierzyć, ale życie jest takie szanowni Państwo, że w 1939 roku 28 sierpnia ludzie też nie wierzyli że będzie wojna. Obudzili się 1 września i skończył się ich czas pięknej młodości… zaczął się czas wojny, tak zaczął się czas umierania. Do tego dopuścić nie możemy. Nie ma zgody na to !

Relacje wideo z wiecu kamratów można obejrzeć na kanale Polski Len na YouTube oraz na kanale Mario PL78

Polski Len – YouTube

Mario PL78 YouTube

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wydarzenia.

Pat.S.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Wiec kamracki Grunwald 2021 […]

Next Post

Sprzeciw przeciwko promowaniu szczepień w szkole. PISMO DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI

wt. sie 31 , 2021
Radca prawny Katarzyna Tarnawa- Gwóźdź przygotowała dwa kolejne pisma na nowy rok szkolny. Pisma dotyczą sprzeciwu przeciwko promowaniu poddania się szczepieniu. Pierwsze pismo jest dla rodziców, którzy nie wyrażają zgody na promowanie szczepień przez pracowników szkoły, do której uczęszcza dziecko. Drugie pismo jest dla pracowników szkoły, nauczycieli, którzy sprzeciwiają się […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x