|

Afera – poszło na żywo w Polsat Sport.

Tomasz Lorek, komentator sportowy  z Polsat Sport w relacji na żywo, podczas Wimbledonu, relacjonował swoje rozmowy z tenisistami światowego formatu (m.in. Thanasi Kokkinakisa-rywala Djokovicia w II rundzie i legendę  Gorana Ivanisevicia):

“Oczywiście nikt tego oficjalnie nie powie, ale jak się prywatnie rozmawia z tenisistami, to można usłyszeć: “Novak ma rację, że się nie szczepi. Jego ciało to jego świątynia……

“Nie wiemy, czy substancja zawarta w szczepionce nie zniszczy jego śledziony, czy nie będzie miała wpływu na motorykę Djokovicia. Wszyscy mówią, że Novak porusza się po korcie jak tancerz po dywanie. On zarabia, jest legendą i ma 20 tytułów wielkoszlemowych, dziewięć razy wygrał Australian Open. Wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że rząd australijski nie zachował się fair w stosunku do Novaka, nawet Scott Morrison nie jest już premierem Australii …

…Djoković zna potrzeby swojego ciała. Je wodorosty, szpinak i zupełnie zmienił dietę. To jest geniusz, który wie, czego potrzebuje jego ciało. Doceńmy to, że Novak Djoković, czyli legenda serbskiego sportu i stoi na straży swojego ego oraz swojej etyki. Przecież on z łatwością mógłby kupić lewe zaświadczenie i mówić, że jest zaszczepiony, ale on jest fair wobec siebie. On mówi, że nie musi się szczepić i nie chce tego robić.”

W mediach głównego nurtu zawrzało. Dziennikarz został został ochrzszczony szurem powielającym “antynaukowe” brednie.

Natomiast Novak Djoković właśnie przeszedł ( na tym turnieju w Wimbledonie) jako pierwszy singlista, który w każdym z nich (Australian Open, French Open, Wimbledon i US Open) wygrał 80 lub więcej meczów.

O wykluczeniu Djokovica z turnieju w Australii z powodu nie przyjęcia szprycy pisaliśmy tutaj:

Poświęcę swoje trofea, jeżeli będę przymuszany do przyjęcia szczepionki – Djokovic

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments