fbpx
 

Bolsaro wysyła pierd.. wiadomość do zasranych burmistrzów.

5
Spread the love

Brazylia to kraj federalny. Dużą władzę mają burmistrzowie i gubernatorowie. I nie wahają się jej użyć. Tym bardziej, że mamy erę koronawirusa. Lokalne policje będące w dyspozycji lokalnych władz zakuwają w kajdanki i zamykają do więzień obywateli, którzy n.p. spacerują po plaży w czasie pandemii.
Ale Brazylia ma ultrawolnościowego prezydenta.

Wyciekło nagranie z rządowej narady, gdzie Bolsaro wyklina burmistrzów i gubernatorów.

 

“Oni upokarzają ludzi i mam niby siedzieć cicho? (…) Zobaczcie, jak łatwo w Brazylii o dyktaturę. Dlatego właśnie razem z ministrem obrony narodowej chcemy, żeby ludzie byli uzbrojeni. Dzięki temu żaden skurwiel nie pojawi się tu i nie zaprowadzi swojego zamordyzmu. Bo w Brazylii zbyt łatwo wprowadza się dyktatorskie rządy. Za łatwo! Jebany burmistrz może podpisać jakiś zasrany dekret, nakazać aresztowania i zamykać ludzi w domach. (…) Wysyłam tym gnojom pierdoloną wiadomość. Chcę, aby ludzie mieli broń, bo nie chcę widzieć tutaj dyktatury. Nie można dłużej z tym zwlekać. (…) Chcę, żeby wszyscy byli uzbrojeni, uzbrojonych ludzi nie da się zniewolić”

 

Kris

5 thoughts on “Bolsaro wysyła pierd.. wiadomość do zasranych burmistrzów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Szef Instytutu Medycyny Sądowej- Nikt nie zmarł na Covid-19. Video

pon Maj 25 , 2020
Spread the loveProfesor Klaus Puschel szef Instytutu Medycyny Sądowej Kliniki Uniwersyteckiej Hamburg- Eppendorf o sekcjach zwłok osób zmarłych na COVID-19. Profesor Klaus Puschel przeprowadza sekcję zwłok osób zmarłych na Covid-19. Jego zdaniem strach przed wirusem jest wyolbrzymiony. Covid-19 jest nieszkodliwą chorobą. Udzielając wywiadu powiedział, że reakcje są przesadzone. O wirusie […]