fbpx
 

Czy Mateusz Morawiecki nas “dojedzie”?

2
Spread the love

Kryzys gospodarczy, który już dotyka nas wszystkich, zmusza do radykalnych działań. Rząd Morawieckiego z wielką pompa ogłosił “tarczę antykryzysową”. Po tygodniach wnikania w szczegóły okazało się, że jest to program zabezpieczający interesy banków a nie obywateli, drobnej i małej przedsiębiorczości.

Liderem obrony rodzimej przedsiębiorczości staje się Paweł Tanajno. Kandydat na prezydenta w poprzednich i w tych wyborach. Kandydat Ruchu Kukiz w wyborach parlamentarnych do sejmu w 2015 r., przedsiębiorca, zwolennik demokracji bezposredniej.

Tanajno stworzył 70 tys społecznośc na Facebook-u, która jest oburzona działaniami rządu.

W nagraniu poniżej, razem z mecenasem Jackiem Wilkiem przedstawiają plan działania:
Przedsiębiorcy mają zaprzestać płacenia danin publicznych powołując się na ustawę dnia 22 listopada 2002 r. o wyrównywaniu strat majątkowych wynikających z ograniczenia w czasie stanu nadzwyczajnego wolności i praw człowieka i obywatela.
Następnie występują z pozwem zbiorowym wobec rządu za pośrednictwem kancelarii Jacka Wilka. Bez opłat wstępnych, na zasadzie “success fee”, czyli procentu od ewentualnej wygranej.

Nie chcemy pomocy.Chcemy ODSZKODOWAŃ.#niepłacęTutaj link do ustawy będącej prawną podstawą do kompensaty…czyli nie płacenia.Chodzi o ustawę:Ustawa z dnia 22 listopada 2002 r. o wyrównywaniu strat majątkowych wynikających z ograniczenia w czasie stanu nadzwyczajnego wolności i praw człowieka i obywatela.(Wpisując tytuł znajdziecie w necie.Turaj link do Sejmu ale podobno nie wszystkim działa – jak nasze państwo)http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20022331955Zgłaszajcie w komentarzach czy jesteście zainteresowani pozwem zbiorowym i usługami adwokata Jacka Wilka. ( podkreślam ze nie bedzie się tym zajmowała Konfedreacja tylko adwokaci i radcowie prawni – różni).Jeśli chcecie pozwu zbiorowego ale nie odpowiada wam osoba Jacka to też piszcie będziemy szukać prawników dalej.Publikujemy tylko dlatego,że adwokat Jacek złożył dobrą ofertę. Jeśli uznacie, że to kiepska oferta to skasujemy.Zaznaczam, że dostajemy dużo ofert od prawników ale żadna nie była bez opłat wstępnych.

Opublikowany przez Pawła Jana Tanajnę Niedziela, 29 marca 2020

Kris

2 thoughts on “Czy Mateusz Morawiecki nas “dojedzie”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Kolejne obostrzenia "będą szybciej".

nie Mar 29 , 2020
Spread the loveCo nas czeka w najbliższej przyszłości, jak rząd polski będzie organizował życie społeczne? Na te pytania cześciowo odpowiedział wicepremier i minister kultury Piotr Gliński w Polsat News: “Będziemy musieli najprawdopodobniej wprowadzić jeszcze bardziej rygorystyczne, administracyjne przepisy. Musimy wprowadzić obostrzenia administracyjne w miejscach pracy, w sklepach. Nie możemy łamać […]
Lodówki na Ceneo.pl