PETYCJA w sprawie przymusu szczepień i globalnej kontroli. PODPISZ!

Spread the love

PETYCJA W SPRAWIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ I GLOBALNEJ KONTROLI DO RZĄDÓW I PARLAMENTÓW WSZYSTKICH PAŃSTW ŚWIATA.

Treść petycji👇

“Pod pretekstem epidemii COVID-19 doszło do naruszeń niezbywalnych praw obywateli na skutek nieproporcjonalnego i nieuzasadnionego ograniczania fundamentalnej wolności na całym świecie, w tym dotyczących przymusowych procedur medycznych. Ponieważ z każdą z nich wiąże się ryzyko, od czasu procesów norymberskich, procedur medycznych nie można przeprowadzać bez zgody i przymuszać do ich przeprowadzenia.

Jest ryzyko, musi być wybór! 

Nie chcemy “nowej normalności” i totalnej kontroli wprowadzanej na fali wywołanej przez media paniki!

W związku z tym żądamy:

  1. Respektowania prawa do wolnej i świadomej zgody oraz odmowy zgody na leczenie i szczepienia, a także zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych.
  2. Zakazu finansowania Światowej Organizacji Zdrowia przez prywatne podmioty. Przejrzystości kryteriów ogłaszania pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na decyzje.
  3. Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów”, powiązanych z nią firm i organizacji oraz jej wpływu na WHO, inne organizacje międzynarodowe oraz na rządy i podejmowane decyzje.
  4. Wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, prowadzących do wprowadzenia totalnej kontroli, w tym również zmierzających do likwidacji transakcji gotówkowych.
  5. Wprowadzenia zaleceń, a nie obowiązków związanych z sytuacją epidemiologiczną – wzorem Szwecji.
  6. Respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych.”

Podpisz petycję tutaj👇 (kliknij)

PODPISZ PETYCJĘ

Author: JKS

4 thoughts on “PETYCJA w sprawie przymusu szczepień i globalnej kontroli. PODPISZ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *