fbpx
 

Wpadka wypowiedzi. Ministerstwo Zdrowia “planuje” epidemię? VIDEO

9
Spread the love

Ministerstwo Zdrowia planuje epidemię? Wpadka wypowiedzi.

Podczas konferencji prasowej Janusz Cieszyński został zapytany o plan zakupu respiratorów (tysiąc miało jeszcze być) w związku z planowanym wzrostem zachorowań na jesień.

Odpowiedział: “Nie planujemy istotnego wzrostu zachorowań. Natomiast na wypadek gdyby takowy nastąpił, mamy zabezpieczony w magazynach ministerstwa, agencji rezerw materiałowych sprzęt z zakupów naszych. Ze względu na to, że stany magazynowe agencji są objęte klauzulami nie mogę poinformować państwa o szczegółach. Ile tego sprzętu jest. Mogę zapewnić że istotnie zwiększyliśmy te zapasy od początku epidemii”.

Mimika i zachowanie Łukasza Szumowskiego jako reakcja na odpowiedź Janusza Cieszyńskiego dają dużo do myślenia.

“Systematycznie będzie tego coraz więcej. I nawet jeżeli te plany by się zmaterializowały to mamy z skąd zaczerpnąć dodatkowego sprzętu” – Dodał Janusz Cieszyński

Zatem Ministerstwo Zdrowia reaguje na postawie prawdziwego wzrostu zakażeń czy dostosowuje swoją pracę do planów, które mają kreować epidemię?

Nagranie z wypowiedzią 👇

Zobacz także 👇

Wracają obostrzenia! 19 powiatów i wymóg posiadania zaświadczenia!

 

Elwe

9 thoughts on “Wpadka wypowiedzi. Ministerstwo Zdrowia “planuje” epidemię? VIDEO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Ministerstwo Zdrowia: błąd w raportowaniu ok. 230 tys. testów.

sob Sie 8 , 2020
Spread the loveW sobotę 8 sierpnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że doszło do pomyłki w raportowaniu liczby testów. Błędnie podano liczbę przebadanych w kierunku koronawirusa próbek. Chodzi o ok. 230 tys. błędnie raportowanych testów. “Z uwagi na błąd w raportowaniu testów przez WSSE Kielce co przełożyło się na pomyłkowe zapisanie w […]
Lodówki na Ceneo.pl