Wpadka wypowiedzi. Ministerstwo Zdrowia “planuje” epidemię? VIDEO

Spread the love

Ministerstwo Zdrowia planuje epidemię? Wpadka wypowiedzi.

Podczas konferencji prasowej Janusz Cieszyński został zapytany o plan zakupu respiratorów (tysiąc miało jeszcze być) w związku z planowanym wzrostem zachorowań na jesień.

Odpowiedział: “Nie planujemy istotnego wzrostu zachorowań. Natomiast na wypadek gdyby takowy nastąpił, mamy zabezpieczony w magazynach ministerstwa, agencji rezerw materiałowych sprzęt z zakupów naszych. Ze względu na to, że stany magazynowe agencji są objęte klauzulami nie mogę poinformować państwa o szczegółach. Ile tego sprzętu jest. Mogę zapewnić że istotnie zwiększyliśmy te zapasy od początku epidemii”.

Mimika i zachowanie Łukasza Szumowskiego jako reakcja na odpowiedź Janusza Cieszyńskiego dają dużo do myślenia.

“Systematycznie będzie tego coraz więcej. I nawet jeżeli te plany by się zmaterializowały to mamy z skąd zaczerpnąć dodatkowego sprzętu” – Dodał Janusz Cieszyński

Zatem Ministerstwo Zdrowia reaguje na postawie prawdziwego wzrostu zakażeń czy dostosowuje swoją pracę do planów, które mają kreować epidemię?

Nagranie z wypowiedzią 👇

Zobacz także 👇

Wracają obostrzenia! 19 powiatów i wymóg posiadania zaświadczenia!

 

Author: JKS

10 thoughts on “Wpadka wypowiedzi. Ministerstwo Zdrowia “planuje” epidemię? VIDEO

    1. Nie założę tego kagańca jestem wolnym człowiekiem chociaż już żyje w kraju zniewolonym przez reżim jak na II wojny. Wszystko co robicie jest nielegalne, w dupie mam te zaświadczenia . Nie ma wprowadzonego stanu klęski żywiołowej nikt nie będzie sterował wolnymi ludźmi. Major& Kali- facksystem. Konstytucja!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *