|

Rząd kłamie i jest nieudolny! Szokująca opinia posła partii rządzącej.

Andrzej Sośnierz, lekarz i poseł na Sejm z partii Porozumienie będącej w koalicji z Prawo i Sprawiedliwość.

W wywiadzie dla ” Dziennika Zachodniego” wywala “z grubej rury”:

Rząd podaje fałszywe dane dotyczące epidemii w Polsce! Mamy 150 tys. zakażeń ( oficjalnie nieco ponad 20 tys. przyp. redakcji). Andrzej Sośnierz twierdzi, że mamy 150 tys.zakażeń wyciągając to ze statystyk:

“- Według naukowych prognoz, śmiertelność w tej chorobie będzie wynosiła około 1 proc. Jeśli w Polsce mamy ok. 900 zmarłych, można przyjąć, że zakażonych zostało ok. 90 tys. osób. Ale musimy wziąć pod uwagę jeszcze zagadkową, niższą śmiertelność w państwach dawnego bloku wschodniego, która jest niższa niż w Europie zachodniej. To rzecz warta osobnych badań, podejrzewam, że może mieć jakiś związek z obowiązkowymi u nas szczepieniami na choroby zakaźne. Więc skoro w państwach zza żelaznej kurtyny ta śmiertelność wynosi 0,5-0,6 proc., to oznacza jeszcze większą liczbę zakażonych: na poziomie nawet powyżej 150 tys.”

Dalej Andrzej Sośnierz masakruje ministra Szumowskiego za wybranie najdroższego i najbardziej błędnego modelu radzenia sobie z koronawirusem. Najbardziej dolegliwie dla społeczeństwa poprzez ograniczenie swobód obywatelskich i gospodarczych a zarazem najmniej skutecznie.

Opinię Sośnierza potwierdza pani dr Andrei Ammon z Europejskiego Centrum do spraw Zapobiegania i Kontroli Chorób, które jest zapleczem eksperckim Unii Europejskiej. W wywiadzie dla TheGuardian , pani dr powiedziała:

“…as of 2 May, Europe as a whole had passed the peak of infections. Only Poland was technically not yet there…”

od 2 maja cała Europa jest poza szczytem zachorowań, poza Polską…

żródła: DziennikZachodni i TheGuardian

Similar Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Miro
4 lat temu

Andrzej S. także kłamie. Nie wziął pod uwagę jednego faktu, a mianowicie takiego, że NIKT nie zmarł na “koronawirusa”, a wpisywanie takiej przyczyny zgonu jest zwykłym oszustwem, wymuszonym odgórnie. Po prostu każdemu, kto miał symptomy określane niewłaściwie jako “covid-19” (testy nie wyodrębniają wirusa, a tylko reakcję komórkową na stan zapalny i nie są testami diagnostycznymi a tylko statystycznymi), wpisywano taką przyczynę śmierci, bez względu na WIEK pacjenta i przede wszystkim pozostałe choroby. Przypuszczam, że wypowiedź posła Andrzeja S. została uzgodniona z Prezesem, który widzi konieczność dymisji Szumowskiego, ale nie może tego zrobić z powodu rzeczywistych przewinień ministra, a z drugiej strony chce za wszelką cenę utrzymać linię rządu w kwestii tzw. “pandemii”, a nawet zaostrzyć represje. Dlatego Szumowski nie poleci za korupcję, ale za… “ZANIŻANIE SKALI ZAGROŻENIA”. Orwell w wersji klasycznej… 🙂

trackback

[…] Rząd kłamie i jest nieudolny! Szokująca opinia posła partii rządzącej. […]