fbpx
 

Grillowanie Horbana- Parlamentarny Zespół ds. Sanitaryzmu.

1

Anna Siarkowska, posłanka PIS, otwarcie sprzeciwia się segregacji sanitarnej z powodu Covid-19. “Publicznie sprzeciwiam się segregacji sanitarnej, dzieleniu obywateli na zaszczepionych i niezaszczepionych oraz reglamentowaniu praw i wolności obywatelskich w zależności od statusu szczepiennego. Jest to sytuacja nie do pomyślenia, aby możliwość korzystania z praw i wolności obywatelskich warunkować spełnieniem wymagania związanego z przyjęciem nieobowiązkowej szczepionki” W maju założyła Parlamentarny Zespół ds. Sanitaryzmu. […]

Anna Siarkowska, posłanka PIS, otwarcie sprzeciwia się segregacji sanitarnej z powodu Covid-19.

“Publicznie sprzeciwiam się segregacji sanitarnej, dzieleniu obywateli na zaszczepionych i niezaszczepionych oraz reglamentowaniu praw i wolności obywatelskich w zależności od statusu szczepiennego. Jest to sytuacja nie do pomyślenia, aby możliwość korzystania z praw i wolności obywatelskich warunkować spełnieniem wymagania związanego z przyjęciem nieobowiązkowej szczepionki”

W maju założyła Parlamentarny Zespół ds. Sanitaryzmu.

Na zdalne posiedzenie zespołu zaprosiła ze strony rządowej prof. Horbana i prof. Magdalenę Marczyńską.

Doradcy Premiera d/s Covid mierzyli się na prawie 3 godzinnym posiedzeniu z niewygodnymi, z niewyreżyserowanymi pytaniami i komentarzami innych zaproszonych gości. Przewodnim tematem były szczepienia dzieci na Covid-19.

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak:

“Postawię takie pytanie, czy jest prawnie dopuszczalne eksperymentowanie z udziałem dzieci, bo de facto jesteśmy w fazie eksperymentu? Zadaję to pytanie w kontekście różnych powikłań i odporności długookresowej”.

Odpowiedź prof. Horbana:

“Jesteśmy po trzeciej fazie badań klinicznych. To, co mamy (szczepionki – przyp. red), jest udowodnione pod względem skuteczności i bezpieczeństwa”.

Mikołaj Pawlak poinformował, że do jego biura wpłynęły setki sygnałów od dzieci i nastolatków w sprawie sporów rodzinnych wokół szczepień.

“Zdarzają się sytuacje, że rodzice chcą szczepić, a dziecko nie chce.”

Stwierdził też, że jego urząd sprawdza doniesienia, że “dochodzi do szczepień malutkich dzieci”, a podopieczni domów dziecka są kierowani na szczepienia bez zgody opiekunów czy sądu rodzinnego.

Tomasz i Karolina Elbanowscy, aktywiści, którzy zbierają podpisy pod petycją pt. “Żądamy natychmiastowego powstrzymania masowych szczepień dzieci na COVID 19 organizowanych przez rząd” podzieli się swoimi doświadczeniami z łagodnego, prawie niezauważalnego przebiegu Covid-19 u swoich dzieci. Są przeciw szczepieniu dzieci “żeby chronić starszych”. Wręcz przeciwnie, to starsi mają chronic dzieci.

Immunolog, biolog medyczny Piotr Witczak powołuje się na badania z Izraela, które wskazują, że dzieci nie przenoszą choroby, szczepienia dzieci są bezzasadne, szczególnie teraz, kiedy 30 % już ma przeciwciała po zetknięciu się z chorobą.

Mecenas Tarnawa Gwóźdź z przekąsem zauważa, że dziwi się prof. Horbanowi, który ogłasza i jest przekonany że szczepienia są bezpieczne, kiedy to nawet producenci szczepionek nie są tego pewni. Dopiero  2023r. mają zakończyć się badania na szczepionką mRNA.

Pod koniec spotkania prof. Horban wypalił:

 “Nikt nie robi eksperymentów na dzieciach, nie pracujemy dla firmy Pfizer”.

Pełen zapis wideo:

Profesor Horban, nie ma ostatnio “dobrego czasu”. Niedawno był wyraźnie niedysponowany podczas rządowej konferencji prasowej:

https://www.czujny.pl/horban-show/

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
10 miesięcy temu

Potrójną dawka zaszczepić tego bydlaka jego pomiot do ostatniego pokolenia i cały Kneset na wiejskiej

Next Post

Głogów, starcie z milicją wygrane przez Polaków. "Polaku, dawaj z nami!"

niedz. lip 18 , 2021
Uczestnicy pochodu “Polaku, dawaj z nami!” w Głogowie, zaczęli juz się zbierać o godz. 10. Trwała wtedy przysięga Wojsk Obrony Terytorialnej. Po przysiędze i pod zakończenie uroczystości demonstranci wykrzyczeli nowo zaprzysiężonym żołnierzom, żeby nie pozwolili na to, żeby Naród był wykorzystywany przez polityków i żeby nie dawali się wysyłać przeciwko […]
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x