fbpx
 

Khalidov nie chce zakładać na jesieni chomąta.

Spread the love

Mamed Khalidov to gwiazda polskiego mma, obecny mistrz KSW w wadze średniej.

W zeszły weekend obyła się gala KSW 61, pierwszą od grudnia 2019 roku, na której licznie pojawili się kibice.

Do tej pory, w okresie srandemi, gale KSW odbywały się w warunkach studyjnych, nie otwarte dla szerokiej publiczności. W ostatniej chwili zluzowano obostrzenia i wydarzenie zostało przeniesione do Ergo Areny. Tam wyszykowano dla fanów dozwoloną połowę hali.

Na trybunach zasiadł Mamed Khalidov (nie walczył na tej gali), który w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przedstawił swoją opinię co do obostrzeń covidowych.

– Już prawie zapomniałem, jak to było. Martwiłem się, czy ten świat się tak zmieni, że nas zamkną całkowicie, będziemy wychodzić jak na smyczy i z powrotem nas będą zaganiać do domów. Mam nadzieję, że już normalnie będziemy funkcjonować i na jesień nam znowu nie założą chomąta.

– Natomiast jeżeli chodzi o całą atmosferę, to brakowało tych kibiców. Dzisiaj pomimo tego, że kibiców było tylko 50%, naprawdę było czuć, jakby była pełna hala.

– Mam nadzieję, że już teraz będzie to normalnie wyglądało, że będą kibice mogli przychodzić na galę. Mam nadzieję, że kolejną walkę stoczę na pełnej hali.

 

 

Kris

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Terror maseczkowy w cieszyńskim technikum.

pt Cze 11 , 2021
Spread the loveAron, uczeń cieszyńskiego technikum pokazał zaświadczenie od dentysty, które zwalniało go od noszenia maseczki w szkole. Dyrektor szkoły, pani Bożena Kania-Sitek wezwała ucznia do gabinetu i powoływała się na  rozporządzenie RM nakazujące zamaseczkować cały naród, z uczniami włącznie. Na koniec wytoczyła najcięższe działa i dopytywała się natarczywie: ” […]