fbpx
 

Na pierwszy ogień idą kibice.

Dzisiaj o godz. 17 premier Mateusz Morawiecki spotyka się z z prezesami związków sportowych, a także przedstawicielami piłkarskiej Ekstraklasy SA.
Tematem jest pewnikiem zakaz wpuszczania publiczności na wszelkie imprezy sportowe.


Sytuacja jest kryzysowa. Konorawirus rozwija się bardzo szybko. Wczoraj w Polsce, oficjalnie było zarażonych 8 osób, dzisiaj 2 razy więcej, jutro…? Najdotkliwiej tknięte w Europie są Włochy. Tam w ciągu doby zmarły 133 osoby. Tylko w ciągu doby.
Premier spotka się z prezesami związków, w celu wytłumaczenia tej decyzji. Aby prezesi w dalszym przekazie mówili jednym głosem.
Mecze piłkarskie będą odbywały się przy pustych trybunach. Zagorzali kibice stadionowi, będą musieli obyć się bez atmosfery trybun i zadowolić się jedynie przekazem meczowym serwowanym przez ekran telewizora.


Zaczyna się od zamykania dla publiczności imprez sportowych. Za chwilkę, czekają nas kolejne ruchy ze strony rządu. Zamykane kościoły, kluby nocne …

Kris

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Next Post

Soda pomoże w chorobach układu pokarmowego

wt. mar 10 , 2020
Soda oczyszczona, spożywcza ma wiele zastosowań. Korzystamy z niej w kuchni, wykonanie niektórych przepisów bez niej nie byłoby możliwe. Również możemy ją wykorzystać w gospodarstwie domowym. Jednak soda ma też mnóstwo właściwości leczniczych na wiele schorzeń. Soda pomoże nam w chorobach układu pokarmowego.Przy chorobach, którym towarzyszy wzrost kwasowości soku żołądkowego […]
0
Would love your thoughts, please comment.x