fbpx
 

Protest „Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!” 12.09.2020

7
Spread the love

Protest „Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!” 12.09.2020 Warszawa.

Po licznych protestach w Europie czas na Polskę! Kolejny raz zjednoczeni wychodzimy na ulice Warszawy żądając zakończenia plandemii!

Od kwietnia do końca sierpnia wiele milionów ludzi wyszło na ulice, ostatnio Berlina, Londynu, Kopenhagi, odbyły się też protesty w Szwajcarii, Austrii oraz w innych państwach.

Media tzw. głównego nurtu milczą lub podają zaniżoną liczbę protestujących. Przemilczają też głos niezależnych ekspertów. Dlatego teraz idziemy pod siedziby telewizji żądając prawdy.

Nie pozwolimy kolejny „lockdown”. Nie pozwolimy kolejny raz zamknąć naszego życia. Dość dyktatury, reżimu i niszczenia gospodarki! Koniec z odbieraniem wolności przez rozporządzenia, które są niezgodne z prawem i łamią Konstytucję.

Wszyscy razem pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć w wspólnej sprawie.
Staniemy ramię w ramię ponad podziałami!

Trasa protestu

Sejm RP, Jana Matejki, al. Ujazdowskie, Piękna, pl. Konstytucji, Marszałkowska (Marszałkowska 76, TVN), Rondo Dmowskiego, Al.Jerozolimskie, Bracka, pl. Powstańców Warszawy (TVP), Świętokrzyska, Marszałkowska  (na wysokości budynku PASTy).

Zobacz także 👇

Pilnie poszukują pracowników do pobierania wymazów w szkołach!

Elwe

7 thoughts on “Protest „Zakończyć plandemię! Dość kłamstw!” 12.09.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Kompromitacja polskich szkół i nauczycieli?!

czw Wrz 3 , 2020
Spread the loveDo redakcji czujny.pl napływa wiele informacji dotyczących regulaminów w szkole i egzekwowania przez pracowników placówek wewnętrznych zaleceń na uczniach.  Nie umocowane prawnie regulaminy i oświadczenia uderzające w swobodę obywatelską, władzę rodzicielską i na porządku dziennym szkodliwe zalecenia tj.: –mierzenie temperatury (termometry na podczerwień emitują szkodliwe promieniowanie podczerwone, które może m.in. zabijać […]
Lodówki na Ceneo.pl